Коротко про пілінг і його види. Частина 2

В залежності від того, яку кислоту і її концентрацію використовує лікар, можна провести глибокий і не дуже глибокий пілінг. Яку глибину лущення робити визначає лікар залежно від віку та особливостей шкіри. Хімічним пілінгом не варто захоплюватися в молодому віці.

1222Якщо у вас жирна, схильна до швидких забруднень шкіра, тоді на допомогу прийде м’який пілінг. Його можна проводити за допомогою спеціальних кремів і скрабів. Якщо у вас шкіра жирна, то застосовувати скраби можна кілька разів на тиждень, для сухої шкіри процедуру виконуйте не частіше одного разу в тиждень.

В якості альтернативної процедури пілінгу можна просто м’якою щіточкою провести масаж шкіри обличчя та інших частин тіла. А також можна зробити пілінг–маску, використовуючи продукти, які є в кожному будинку. Соду, сіль і трохи піни для гоління або сметану.

Очищати шкіру можна не тільки вдома, але і в салоні. Для початку косметолог розм’якшує шкіру над паровою лазнею, потім проводиться шліфування шкіри із застосуванням різних скрабів. Вибираються скраби з урахуванням особливостей вашої шкіри. Крім перерахованих вище видів, можна відзначити механічний, лазерний та ультразвуковий пілінги. Їх назви говорять про те, яким чином роблять такі види пілінгу. Взагалі можна виділити і ще інші способи лущення шкіри. Але, обираючи той чи інший метод очишения і оновлення шкіри, порадьтеся з косметологом.