Коротко про пілінг і його види. Частина 1

В перекладі слово пілінг означає дієслово «шліфувати» або «сильно шкребти». При пілінгу відбувається видалення верхнього шару відмерлих і ороговілих клітин шкіри. Від того, якими засобами користуються, можна виділити кілька видів пілінгу: хімічний, механічний, лазерний та інші види пілінгу.

Ferulovyj-piling-rezultat

За допомогою пілінгу, завдяки тому, що забирається верхній шар ороговілих клітин, відкривається доступ до більш глибоких шарів шкіри, шкіра пом’якшується, а пори розширюються. Внутрішні клітини починають добре ділитися, що надає шкірі молодий і більш квітучий вигляд, так як вона стає гладкою і здоровою.

Багато хто думає, що від зморшок можливо позбутися тільки застосовуючи радикальні заходи і тільки тоді, коли зморшки з’являються через різні причини, але не через вік.

Розглянемо різні види пілінгу. Перше – це хімічний пілінг. Проводитися він може тільки лікарем в спеціалізованій клініці. Процедура відбувається наступним чином: на шкіру наносяться слабкі кислі розчини, які викликають невеликий опік шкіри, завдяки чому потім добре відділяються старі ороговілі частинки і клітини шкіри.