Короткі жіночі стрижки: причини популярності

З кожним роком все більше число жінок вирішують зробити собі коротку стрижку або зачіску. Багато в чому цьому сприяє їхня неймовірна практичність й універсальність, адже вони вимагають мінімум догляду, не потребують частого розчісуванні і складного миття. До того ж ходити з ними легко і комфортно. Загалом, одні плюси і практично ніяких мінусів.

Asimmetrichnaja13Існує величезна кількість різновидів коротких стрижок.

Темп життя в містах постійно прискорюється, а дівчата все частіше беруть активну участь у світі політики і бізнесу – це і призвело до зростання популярності зачісок, заснованих на короткому волоссі. До XIX століття важко було знайти жінку, яка не має довгої коси до пояса або розпущеного волосся до плечей. Рідкістю вважалася навіть середня довжина, не кажучи вже про короткі стрижки. Однак у XX столітті все значно змінилося, через що серед представниць прекрасної статі чималим попитом почали користуватися саме короткі зачіски і стрижки. Справа в тому, що вони набагато зручніші і комфортніші ніж довгі зачіски, коли мова заходить про ту або іншу роботу.

Як першопрохідці в області поширення нових зачісок виступали, як правило, відомі актриси і співачки, що живуть в США і Європі. Потім тенденцію вирішили підхопити найбільші модні будинки того періоду часу.

На сьогоднішній день зробити собі коротку зачіску може абсолютно будь-яка дівчина. Вона може навіть пофарбувати волосся у фіолетовий або рожевий колір – все залежить тільки від її особистих смаків та уподобань.

Правда, жінкам буває досить важко зробити собі коротку стрижку після того як вони більшу частину свого життя мали довге волосся. Ще важче вибрати собі відповідну зачіску. У цьому випадку ми радимо вам обов’язково проконсультуватися з фахівцями і скористатися спеціальною програмою для підбору зачісок. Так ви зможете заздалегідь дізнатися, наскільки добре на вас буде виглядати та чи інша зачіска.