Короткі сукні на випускний

Який найважливіший день у житті школярки або студентки? Звичайно, всі дні, проведені в стінах навчального закладу, мають велике значення, але той самий день, якого так чекають юні модниці і до якого готуються з таким трепетом — це випускний вечір. Він повинен пройти ідеально і запам’ятатися вам, як дуже яскравий і емоційний день, коли ви були на висоті і виглядали блискуче у своїй розкішній сукні. Адже ця найважливіша деталь при підготовці до випускного балу. Особливо мило і привабливо в такому ніжному віці дівчата будуть виглядати в коротких сукнях.

korotkie-vechernie-platya-foto-novinki-23 (1)Вибираючи модель короткої випускної сукні, можна піддатися польоту фантазії та імпровізувати. Модельєри дають повну свободу у виборі кольорів, моделей і фактур. Дуже стильно і ультрамодно буде виглядатисукня в грецькому стилі з лямкою на одне плече і завищеною талією.

Відмінним варіантом особливо для дівчат з фігурою «пісочний годинник» буде вузька коротка сукня з відкритим верхом і без бретелей. Цікавий і яскравий варіант — модель з пишною спідницею, в якій особливий акцент зроблено на талії (наприклад, бант або пояс з блискучих паєток). Такі сукні родом з 50-х років дуже актуальні сьогодні. До того ж, вони йдуть практично всім дівчатам.

Інші модні і цікаві силуети: балон, тюльпан, А-силует (для дівчат з широкими плечима). Також дуже незвичайний варіант — варіант із заниженою талією.

Дуже важливий елемент — деталі. Модні короткі сукні обов’язково повинні мати «родзинку». Дизайнери постаралися і надали на вибір безліч таких прикрас. Це всілякі вставки з різних тканин, квіти і банти, ремінці, блискучі паєтки, драпірування, шлейфи. Вибирайте те, що вам більше до душі.

Що стосується кольору сукні на впускний, то тут краще орієнтуватися на те, що найбільш підійде до кольору вашої шкіри і волосся. Особливо актуальні чорний, фіолетовий, червоний, персиковий, білий і блакитний кольори. Вибір настільки різноманітний, що, навіть якщо всі дівчата прийдуть на ваш випускний вечір в коротких сукнях, очі будуть розбігатися від розмаїття барв, фасонів і образів.

Якою ви будете в цей день: романтичною і ніжною, яскравою і запальною, а може, по-дорослому суворою, але від цього не менш привабливою? Подивіться на пропонований вибір суконь і виберіть свою — неповторну.