Коробки з гофрокартону: переваги вибору

Збереження товару на довгий проміжок часу при складському зберіганні або тривалому перевезенні забезпечить коробка з гофрокартону.

arkhivnyy_korob_2Коробка з гофрокартону — дуже проста і практична, має прийнятну вартість і відрізняється високою екологічністю матеріалу. На сьогоднішній день самозбірні коробки з гофрокартону користуються великою популярністю, вони дуже міцні і часто замінюють дерев’яні ящики. Слід враховувати, що саме така коробка повинна зберігати, для цього потрібно правильно визначати характеристики типів продукції, тоді вона виконає свою функцію на всі 100%. Отже, відмінні властивості і зовнішня форма при виготовленні різних коробок залежать від індивідуальних потреб замовника.

Варто зазначити, якщо вас цікавлять коробки і упаковки з гофрокартону, то рекомендуємо відвідати сайт компанії Юни-Пак вже зараз.

Гофротара та гофрокартон

Гофрокартон має значну кількість переваг в порівнянні з іншим матеріалом. Порівняльна доступність і дешевизна сировини, можливе виробництво упаковки з властивостями обраними попередньо, а технології цього виробництва несильно витратні і автоматизовані майже повністю.

Коробка з гофрокартону — переваги:

 

  • ударостійка і вологостійка;
  • зберігається форма при впливі вібрації;
  • здатність упаковки витримувати падіння з певної висоти;
  • опір торцевого і площинного стиснення;
  • дуже просте складування і транспортування.

Найсучасніша гофротара — це міцність, стандарт якості та екологічна відповідність усім вимогам. Коробка з гофрокартону — це висока гарантія зберегти товар при транспортуванні, завдяки високотехнологічним матеріалам. На виробництві використовується тільки натуральна сировина, тому в подальшому утилізація самої тари і збереження товару при транспортуванні не викличе ніяких незручностей.

Сподіваємося, стаття була корисною та пізнавальною для вас. Чекайте на нові публікації вже скоро!