Користь від овочів

На превеликий жаль люди, дуже часто нехтують вживанням свіжих овочів. І дуже шкода. Споживання свіжих овочів важко переоцінити. Це неодмінне правило здорового способу життя. Особливо це стосується людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Споживання свіжих овочів допомагає налагодити обмін жиру і знизити вміст холестерину в крові. Дуже корисне вживання гарніру зі свіжих овочів до страв з м’яса і риби.

c40d0183662dКористь від овочів незамінна. Відбувається нормалізація кислотно — лужного балансу. Для цього слід включати в раціон харчування кисломолочний сир, молоко, ягоди, фрукти та овочі. Такі продукти містять мінеральні речовини: кальцій, натрій, магній, калій. Овочі варені, на парі і смажені призводять до кислотного дисбалансу. Саме тому так важливо щоденне споживання саме сирих овочів. Це призведе до нормалізації кислотно — лужної рівноваги.

Користь від овочів ховається в нормалізації обмінних процесів. Однак все має бути в міру. Споживання сирих овочів теж має бути в рамках розумного. Переїдання призводить до ускладнень в перетравленні, а також в кишечник відправляється погано подрібнена і недостатньо продезинфікована їжа. У підсумку ми отримуємо: запори, діарею, підвищене газоутворення, болі, бурчання і булькання в животі. З даною проблемою допоможуть впоратися кисломолочні продукти.

Також допомогти своєму кишечнику ми можемо за допомогою висівок, які містять клітковину. Даний продукт багатий мікроелементами і вітамінами. Клітковина здатна нормалізувати мікрофлору кишечника, нормалізувати травлення і очистити організм. Однак і в даному випадку слід знати міру. Висівки слід вводити в раціон поступово, починаючи з однієї чайної ложки.

Слід пам’ятати, що наш організм потребує різних продуктів. Користь від овочів очевидна, але це не означає, що слід виключити всі інші продукти з раціону і харчуватися виключно свіжими салатами.