Користь від фруктів

Користь від фруктів для організму людини полягає у вмісті вітамінів, мікроелементів і різних волокон, які відновлюють резерви організму. Однак існує маса думок, які ж саме фрукти корисні. Вважається, що найбільш корисні ті фрукти, які виросли в місцевих умовах. При зростанні фрукти не повинні удобрювати різними хімічними добривами і стимуляторами росту. Користь від фруктів найбільш висока при вживанні безпосередньо після збору врожаю.

imagesМайже всі фрукти легко засвоюються і перетравлюються організмом. Саме фруктами можна втамувати спрагу, тому що вони складаються на вісімдесят відсотків з води.

Кожен фрукт має свої особливості:

Абрикос. Славиться підвищеним вмістом каротину, який перетворюється на вітамін А. Вживання даного фрукта покращує зір і перешкоджає розвитку раку шкіри. Чудовим засобом від застуди послужать подрібнені абрикосові кісточки.

Диня. Багата мікроелементами: кальцій, залізо, калій. Вітамінами: В, РР, С, А. Плід має сечогінну, очищаючу дію і здатний підвищувати імунітет.

Груша. Містить фолієву кислоту, вітамін С і пектин. Груша незамінна при цукровому діабеті, тому що здатна повільно піднімати рівень глюкози в крові.

Інжир. Рекомендований людям із захворюваннями серцево — судинної системи, так як багатий калієм.

Фрукти незамінні практично скрізь. Фруктове асорті стане прекрасними ласощами для людей будь-якого віку. Пюре з фруктів вводиться в дитяче харчування. Соки здатні чудово тамувати спрагу. Свіжовичавлені соки незаперечно корисніші за газовану воду, при цьому є джерелом фруктових кислот і вітамінів.

Одним з унікальних властивостей фруктів є здатність ліквідувати вплив отрут на організм, і сприятливо впливати на волосся і шкіру.

Фрукти, які мають зелений колір, давно і успішно використовуються в індустрії косметології. Вони застосовуються для виготовлення різних пілінгів, масок, кремів, обгортань. Дієти із застосуванням фруктів здатні знизити вагу і, в загальному, сприятливо впливають на організм.

Їжте свіжі фрукти, особливо влітку не слід упускати можливість поповнити запас вітамінів і допомогти своєму організму.