Користь перепелиних яєць. Частина 1

Той, хто знає наскільки смачне м’ясо перепелів, ніколи не відмовиться від такого делікатесу. А той, хто обізнаний про користь перепелиних яєць, постійно додає їх в щоденний раціон. Про користь перепелиних яєць часто ми чуємо з екранів телевізора і від досвідчених дієтологів. Чим же такі корисні перепелині яйця і яку цінність несуть для нашого організму?

Перепелиные-яйца-полезны-для-потенцииПерепелині яйця важать близько 12 грамів і мають плямисте забарвлення. Перепелині яйця містять унікальний вітамінний комплекс. У 20-ти перепелиних яйцях міститься 152 мг кальцію, 425 мг фосфору, 1240 мг калію. Також перепелині яйця багаті на вітамін В1 (274 мкг у 20-ти яйцях), В2 (2200 мкг у 20-ти яйцях), РР (220 мкг у 20-ти яйцях), вітамін А (275 мкг у 20-ти яйцях).

В одному маленькому яйці перепела міститься майже втричі більше вітамінів, ніж у курячому яйці. А за кількістю заліза, фосфору і калію перепелині яйця перевершують курячі майже в 5 разів. Це якраз той варіант підтримання вітамінного комплексу при малому споживанні їжі, наприклад, коли у вас зовсім немає апетиту або ви сидите на дієті.

Перепелині яйця багаті на вітаміни, які рекомендують при таких захворюваннях, як підвищений тиск, анемія, головні болі. Всі ці захворювання значно знижують імунітет, що може стати причиною розвитку більш серйозних хвороб. В цей час вживання перепелиних яєць може заповнити недолік вітамінів для організму.

Перепелині яйця багаті на такі амінокислоти: лізин, цистеїн, триптофан, метіонін, глютамінова кислота, аспарагінова кислота.