Користь курячого м’яса в харчуванні людини

Куряче м’ясо є справжнім рекордсменом за вмістом корисних в ньому речовин для організму людини. Це м’ясо вважається дієтичним. Білок, який в ньому знаходиться, засвоюється організмом дуже легко, ніж яловичина або свинина. Жиру в курячому м’ясі також мінімальна кількість. Особливістю продукту є те, що в ньому неприсутні вуглеводи. Вміст білка в курячому м’ясі приблизно 25 грамів, а жиру 7 грамів.

11-32 (1)Куряче м’ясо в харчуванні

Вживати в їжу м’ясо птиці можна на не тільки біле, тобто курячу грудку, але і стегна, крильця. Дуже корисно вживати субпродукти такі як серце, печінку і шлунки. Крім м’яса важливо включати у свій раціон курячі яйця, які готуються дуже швидко. Яйця багаті білком і дуже поживні. Багато дієтологів рекомендують вживати м’ясо птиці під час дієти. Також воно корисне в дитячому віці, літнім людям і вагітним жінкам. Щоб приготувати смачну страву, в цьому вам допоможуть кулінарні рецепти, яких зараз велика кількість.

Цінність і користь курячого м’яса

Кількість поживних речовин, що знаходяться в курячому м’ясі, буде залежати від того, яку частину тушки ви вживаєте. Темне м’ясо є більш калорійним, ніж біле, яка знаходиться біля грудки. Якщо вживати м’ясо з шкіркою, в організм надійде більше жирів.

Куряче м’ясо без шкірки є джерелом білка. Калорійність цього продукту невисока. У курячому м’ясі є невелика кількість насичених жирів і холестерину, який може викликати різні патології і захворювання серця. Засвоюється м’ясо дуже швидко. Також воно має вітаміни групи B, а також пантотенову кислоту і піридоксин. Крім цього, в м’ясі є цинк, мідь і залізо, які також корисні для організму.

Куряче м’ясо під час дієти

М’ясо курки під час дієти буде вважатися правильним харчуванням тільки в тому випадку, якщо його поєднувати з овочами і цільнозерновою продукцією. Курку потрібно готувати без шкірки. Найкраще її запікати в духовці, відварювати або готувати на пару. М’ясо швидко засвоюється і надає відчуття насичення, навіть якщо ви з’їсте невелику порцію. Таким чином, ви убезпечите себе від поїдання зайвих вуглеводів і жирів. Це своєю чергою позитивно позначиться на скиданні зайвої ваги.