Користь козячого молока для дітей

Козяче молоко засвоюється і перетравлюється практично в два рази швидше коров’ячого молока. Дуже важливо відзначити, що казеїн козячого молока формує в шлунку більш м’який казеїновий згусток, який швидше перетравлюється і нормалізує травлення, знижуючи схильність до закрепів. У порівнянні з коров’ячим козяче молоко містить майже в два рази більше міді, в три рази — марганцю і в півтора рази — молібдену.

Вітаміни.

Козяче молоко багатше коров’ячого за вмістом вітамінів С, А і D. Нуклеотиди і олігосахариди. У козячому молоці в 4-5 разів вищий вміст природних нуклеотидів і олігосахаридів, які не тільки допомагають підтримувати баланс мікрофлори кишечника, але і володіють позитивним впливом на імунну систему. Таким чином, щоденне вживання козячого молока, багатого природними інгредієнтами, допомагає знизити вживання їх аналогів. Козяче молоко і суміші на його основі, наприклад https://mamako.ua/, — це натуральний і корисний продукт.

Хороша переносимість козячого молока

Козине молоко добре переноситься, що дуже важливо для немовлят, які не завжди спокійно переносять відлучення від грудей або догодовування сумішами. Погана переносимість або непереносимість коров’ячого молока має абсолютно відмінну від алергії природу і часто залежить від різних функціональних порушень шлунково-кишкового тракту, різних неалергічних реакцій, неврологічних захворювань тощо. В цьому випадку рекомендується саме козяче молоко, яке, як тепер відомо перетравлюється і засвоюється швидше і краще коров’ячого.

Увага! Для постановки точного діагнозу завжди звертайтеся до лікаря, а не до інтернету! Знайте, що при встановленій алергії на білок коров’ячого молока (АБКМ) козяче молоко не рекомендується до харчування — воно може викликати перехресну алергію.

Козяче молоко для немовлят козяче або коров’яче молоко вибирати для малюка? Звичайно, для дітей, так і для дорослих краще вибирати козяче молоко. А якщо ми говоримо про немовлят і дітей раннього віку (до року), то тут треба бути обережним! Організм дитини з народження націлений природою на перетравлення виключно грудного молока. Грудне молоко дуже сильно відрізняється від тварини за білками, жирами та вуглеводами. Настільки сильно, що педіатри не рекомендують годувати дітей простим молоком до двох років.

Якщо ж грудне вигодовування неможливо, то дитячі молочні суміші завжди виручать маму і малюка.

З якого віку можна давати дітям козяче молоко

Натуральне козяче і коров’яче молоко переважно давати дітям з двох років. Грудничкам і дітям до року звичайне молоко давати не рекомендується, т. К. Його склад не дозволяє їм повноцінно перетравлювати і засвоювати цей продукт.