Користь кефіру

Кефір люблять всі, хоча зустрічаються люди, які його не люблять. Судити про його користь можна за рекомендаціями лікарів, але жоден з лікарів як лікувальний або профілактичний засіб вам його не випише. Можливо, що його лише порадять тим, у кого з кишечником проблема, але вживанням цього кисломолочного продукту залежить від вас самих або від дієтолога, якщо ви звернулися до нього.

kefir2В основі приготування кефіру лежить особлива технологія квашення молока. Причому його кислотність така, що шлунково-кишковий тракт починає працювати, як годинник, звільняючись від непотрібних шлаків. Уявіть собі, що кефіром лікують захворювання нирок, серця, підвищений артеріальний тиск і навіть підвищують імунітет. Воно і зрозуміло: звільнений організм легше справлявся з інфекціями, а серце перестає відчувати навантаження.

Але не всім кефір корисний. Наприклад, його магазинний варіант не можна включати в раціон малят. Яким ще і 7 місяців не виповнилося. Для них існує спеціальний «кефір». Існує думка, що магазинний кефір викликає у немовлят недокрів’я. Але це міф, просто, організм дитини ще не готовий до переробки цього продукту.

Ті, хто страждає підвищеною кислотністю, сучасні види кефіру теж не вживають. Їх не лякає сама назва, а ось наслідки виходять дуже неприємними.

Кефір знімає напругу, організм розслабляється, перестає програмувати себе на роботу або навчання. Така релаксація веде до того, що переговори заходять у глухий кут, іспит здається погано, а ділова активність падає. Ось чому його рекомендують пити на ніч.