Користь і шкода напівфабрикатів

Досить часто, щоб заощадити час, ми купуємо різні напівфабрикати. Це можуть бути млинці, голубці, вареники, пельмені, манти, котлети та інше. Завдяки простоті і швидкості приготування напівфабрикати на сьогоднішній день дуже популярні серед господинь, оскільки справу доводиться мати з уже готовими стравами.

polufabrikaty-vred-ili-polzaНаскільки якісними можуть бути напівфабрикати?

Як правило, якість напівфабрикатів безпосередньо залежить від інгредієнтів, від умов їх зберігання і транспортування. На жаль, далеко не кожна заготовочна фабрика, яка займається виробництвом напівфабрикатів, контролює подібні моменти належним чином. А саме за цими параметрами ми робимо свій вибір напівфабрикатів. Багато про що може розповісти зовнішній вигляд або упакування продукту.

Які напівфабрикати не слід купувати?

Якщо пакет з напівфабрикатами деформований, це може говорити про те, що даний продукт заморожували повторно. Вареники або пельмені, які заморожувалися вдруге часто злипаються в ком.

Зверніть увагу, що на сайті myastoriya.com.ua/drugie-polufabrikaty/ ви можете придбати якісні та корисні напівфабрикати за доступними цінами.

Слід утримуватися від придбання напівфабрикатів з тістом, яке потріскалось. Подібне тісто свідчить про низьку якість продукту. Якщо тісто напівфабрикату має жовтуватий відтінок, це пов’язано з тим, що тісто якісне, остільки в нього додані яйця. Марка виробника і вартість товару можуть бути свідченням якості. Не слід купувати напівфабрикати, якщо їх вартість дуже низька. У більшості випадків на заготівельних фабриках для виробництва дешевих напівфабрикатів використовують замість м’яса сою, в кращому випадку. Набагато гірше, коли м’ясо замінюють сумішшю з перемелених хрящів і шкіри з додаванням крохмалю і кісткового борошна.

Реакція організму на напівфабрикати

Слід пам’ятати про те, що часте вживання напівфабрикатів, навіть якщо вони приготовані з продуктів високої якості, може нашкодити організму. У більшості випадків, для того, щоб поліпшити смакові якості напівфабрикатів в них додають спеції, багато солі і харчові добавки. Така їжа здатна створювати серйозні проблеми для роботи травного тракту і в значній мірі навантажує нирки, що часто призводить до утворення і розвитку різноманітних запальних процесів.