Користь і шкода каблуків

В наш час, взуття на підборах досить щільно увійшло в життя великої кількості жінок, особливо молодих. На сьогоднішній день вона є дуже потрібним аксесуаром, який потрібен не тільки для урочистостей, а й простих буденних днів. Природно, туфлі, чоботи або ж босоніжки, які мають каблук, завжди прекрасно виглядають і можуть дуже у вигідно світлі показати всякий образ.

 
legsКрім усього іншого, високі каблуки мають ще такі плюси:

 

 

  • Фігура здається більш стрункою, за рахунок більш високого каблука.
  • Для того, щоб утриматися на підборах, жінки повинні пересувати власний центр тяжіння на поперек, а також повинні розправляти плечі. Подібний ефект робить фігуру відкритою і цілком підтягнутою.
  • Правильно вибране взуття візуально зменшує стопу, а ноги подовжує і робить стрункими.
  • При пересуванні на підборах, стійко потрібно тримати баланс, а це, в свою чергу, впливає на те, що стегна погойдуються, а крок стає коротшим. Подібна хода зводить з розуму всіх чоловіків.

Всі ці фактори роблять взуття на підборах найулюбленішою річчю, а це постійно змушує існувати велику кількістю питань і всіляких незручностей. Однак, слід зазначити, що крім болю в районі стоп і сильного стомлення ніг, регулярна ходьба на каблуках може призводити і до дуже серйозних наслідків.

Шкода підборів

 
Через переміщення центру ваги, і збереженні рівноваги, спина постійно згинається в незвичне становище і відхиляється назад. Через це кістки таза, а також хребці постійно перебувають в неправильному положенні. Таке перебування тривалий час, призводить до того, що хребет викривляється і виникають болі в районі спини. Крім того, що хребет і таз має невірне становище, зміщуються деякі внутрішні органи. Дуже сильно страждає система травлення і сечовипускання.

Носіння каблуків також може привести до сильного і нерівномірного навантаження на стопи. Це може вплинути на те, що з’явиться поперечна плоскостопість, яка у чоловіків, майже ніколи не зустрічається. Крім усього іншого, через регулярнє навантаження на певні області стопи, може статися викривлення великого пальця. Подібна патологія може посилитися з віком, а це викликає певні труднощі з вибором взуття в майбутньому.