Користь і шкода фруктів

Дієтологи стверджують, що фрукти слід споживати не після їжі, на десерт, а виключно на голодний шлунок або між прийомами їжі. Виявляється, фрукти набагато швидше перетравлюються, ніж інша їжа. В результаті – розлад травлення.

fruktovyie-retseptyi-salatovНаш шлунок після обіду — маршрутка… Уявімо, що наш шлунок під час їжі – це громадський транспорт у годину пік. Нехай це буде невелика маршрутка.

І ось автобус під’їжджає до зупинки, двері відкриваються і першим туди заходить чоловік з великою сумкою. А в ній чого тільки немає… І бульйон з шматочком м’яса, і картопля з вермішеллю, і цибульку з морквою. Видно, що чоловік далеко їхати зібрався. Слідом за ним намагається зайти тітонька – така мила жінка. Але сильна!!! Сумка у неї не менша, але там всього гречка та м’ясо. І де вона могла так вимазатися жиром???

Скочивши на другу сходинку, вона застряє в дверях з молодою людиною . В руках у нього рюкзак. Ноша невелика, тільки четвертинка капусти та огірочок. Але розминутися з жінкою ніяк не може. А їхати-то всім треба. Тим більше, що шлях неблизький. Їм так і не вдалося домовитися, хто піде першим. Але, по черзі ступаючи на сходинки, вони все ж виявилися в маршрутці.

А ось, тримаючись за руку, підбігла пара школярів. Худенька дівчинка, з пакетиком заварки і вгодований хлопчик з великою булкою. Вони швидко заскочили в салон. Маршрутка ось-ось відправиться в шлях.

А на зупинці ще група дитячого саду. Хтось з яблуком, хто з апельсином. І так само просяться, та й їхати їм всього кілька зупинок.

Пошкодував водій дітей і забрав з собою. А дітки маленькі, гарненькі. Всі пасажири намагаються їх пропустити, місцем поступаються. Проїхали пару зупинок. Дітки вийшли.

А за ними… і дядько з тьотьою, і хлопець зі школярами.
І водій залишився без пасажирів. Після цієї поїздки він твердо для себе вирішив, возити «дітей» завжди окремим маршрутом.

 

Не їжте фрукти під час їжі!