Користь і шкода декоративної косметики

У досить великої кількості жінок сучасності на туалетному столику присутня декоративна косметика. Від того, наскільки правильно був зроблений вибір тих чи інших засобів, буде залежати не тільки ваше здоров’я, але також і стан шкіри, слизової оболонки, а інколи і взагалі всього організму. 
dekorativnaya-kosmetika-na-Kipre1-e1441284649458Помада і туш
Представлені приналежності косметики використовуються представницями прекрасної статі найчастіше. Вони ж можуть легко стати «розсадником» шкідливих бактерій. Туш, а також помада, найчастіше мають контакт зі слизовою оболонкою, яка має властивість все, що розташовується на очах і губах, вбирати.

Бактерії, які потрапили безпосередньо на обличчя, можуть перебратися в тюбики. Досить швидко розмножуються бактерії будь-якого виду суто у вологому середовищі. Коли буде наноситися новий макіяж, шкідливі мікроорганізми потраплять на обличчя, що може призвести до будь-яких наслідків. Крім того, що може з’явитися свербіж, так само можуть виникнути висипання, набряки і багато іншого.

Щоб уникнути цього необхідно завжди дотримуватися правил використання декоративної косметики:

  • В обов’язковому порядку необхідно вимивати щіточку туші після кожного користування. Також необхідно її витирати рушником з бавовни;
  • Помаду необхідно наносити пензликом, який також слід мити після кожного використання;
  • Незважаючи на терміни придатності, користуватися тушшю більш ніж 6 місяців не можна;
  • Щоб уникнути інфікування не застосовуйте пробники в магазині;
  • Купуйте косметику високої якості у спеціалізовнаих магазинах. Не треба намагатися купити дешевше, так як немає гарантії на якість продукту;
  • Не варто давати власну косметику в користування іншим людям. Навіть найближча подруга може виявитися носієм якоїсь інфекції, абсолютно про це не підозрюючи;
  • Пам’ятайте, що користуватися тональними засобами також небезпечно. З самим засобом можуть потрапити на шкіру бактерії, що викликають запалення. В результаті є ризик утворення гнійників.

 

Вищеописані правила допоможуть вам уникнути захворювань, до яких може привести використання неякісної продукції косметичної продукції.