Корисний сніданок: рецепти

День будь-якої людини має починатися із сніданку, про це знають всі. А ми почнемо з питання: що повинен являти собою корисний сніданок, рецепти яких страв дадуть заряд бадьорості на цілий день? Та й взагалі, чи корисний сніданок і наскільки?

thumb_13220_news_mainВідповідь на друге питання може бути тільки однозначною — так, і не тільки корисний, але і дуже важливий! Про це свідчать такі цифри:

Обмін речовин у тих людей, які снідають, відбувається на 3 — 4% інтенсивніше середнього показника.

Обмін речовин у людей, які систематично пропускають сніданок, на 4-5% повільніший зі середній показник.

Люди, які не снідають протягом року можуть додати у вазі від 4 до 7 кг.

Отже, смачний і корисний сніданок, його рецепти.

Сніданок енергетичний. Вранці необхідно дати своєму організму хороший заряд енергії, наприклад, у вигляді вівсяної каші! І найпершим і головним правилом є те, що ніяких каш з пакетиків бути не повинно. Вони містять барвники та смакові добавки, і не мають нічого спільного з натуральними фруктами.

Найкориснішим сніданком, основою якого є вівсянка, будуть пластівці геркулес, залиті молоком або кефіром, і посипані сумішшю, приготовленою з родзинок, фундука та волоських горіхів. Ще одним хорошим рецептом для корисного енергетичного сніданку є мюслі. Найкраще використовувати не ті, які продають в магазинах, а приготувати їх самостійно. Для цього слід взяти в однаковій кількості різних пластівців — гречаних, вівсяних, житніх або будь-яких інших і додати до них горіхи (фундук, арахіс або волоські горіхи), а потім — родзинки, курагу, шматочки фініків, чорносливу. Перед вживанням на сніданок мюслі слід обов’язково випити склянку води.

Сніданок яскравий. Таким сніданок є одночасно і корисний, і смачний, а крім цього красиво виглядає «Салат краси». У його склад входять волоські горіхи, родзинки, яблуко, банан, часточка лимона, апельсин і мед. У кого алергія на мед, можуть замінити його цукром. Апельсин нарізаємо часточками, яблуко — кубиками, а банан — кружечками. Все це заправляємо медом, зверху вичавлюємо сік з часточки лимона і посипаємо горіхами і родзинками. В кінцевому підсумку отримуємо не просто сніданок, а вітамінну бомбу.

Сніданок білий. Якщо сніданок має білий колір, можете бути на всі 100% впевнені, що він корисний. Адже в основному, таким сніданком є сир. А в його користі сумніватися немає причин. Для різноманітності, можна додати в сир цільні ягоди полуниці або малини, шматочки банана, полити сир медом.