Корисний сніданок на швидку руку

Всім відомо наскільки правильний сніданок корисний для організму. Однак багато хто з нас цими відомостями нехтують і, випивши чашку міцної кави, біжать на роботу. З таких сніданків ви не тільки не отримаєте потрібної енергії до обіду, а й поганий настрій на весь день забезпечено. Але ж для корисного сніданку на швидку руку необхідно всього близько двадцяти хвилин часу.

content_in_a_plate__econet_ruСкарги на хронічну нестачу часу з ранку зовсім не виправдані. Адже зовсім не потрібно підхоплюватися о п’ятій ранку і ставати до плити, смажити млинці або оладки.

Та й корисною таку їжу можна назвати з натяжкою. Все набагато простіше і існує багато способів приготувати з ранку корисний сніданок на швидку руку.

В даний час кожен знає про користь цільнозернових продуктів і має вдома мікрохвильову піч. Приготувати кашу з готових мюслі або запарити вівсянку не складає труднощів навіть для самих ледачих. Доповнення до такої каші може стати хліб з цілісних зерен. У приготовлену кашу можна додати свої улюблені горішки або суміш сухофруктів. І смачно і корисно, а головне ви отримаєте позитивний заряд для організму на весь майбутній день.

Знежирені йогурти, кисломолочний сир і сирні продукти. Все це представлено на прилавках магазинів у величезному достатку. Вам залишається тільки придбати дані продукти (перевіряючи термін придатності і жирність) і з’їсти вранці перед виходом з дому.

Сніданки можна доповнити різноманітними фруктами, яких у нас теж не мало. Звичайно, в зимовий час вибір обмежений, зате влітку можна гарненько поласувати. Влітку можна до сніданку додати свіжі ягоди, які є просто джерелом корисних вітамінів і різних з’єднань. Загалом, наскільки смачним буде ваш сніданок, залежить від вашої фантазії, але те, що його приготування дійсно просто можна не сумніватися.

А ось пити з ранку розчинну каву не слід. Переважно чай, вода або компот. Якщо ж небо здається похмурим без улюбленої чашки кави, то не полінуйтеся зварити її в турці.

Висновок очевидний. З ранку можна снідати без зайвих витрат часу. При цьому користі від сніданку набагато більше, ніж від обіду і вечері разом узятих!