Корисний і смачний ромашковий чай

Тихий вечір … Ви збираєтеся випити чашку чаю … Який же чай краще вибрати для вечірнього чаювання? Міцний чорний чай тут не підійде, а зелений надто бадьорить … Ідеальний варіант — чашка трав’яного чаю, краще ромашкового.

 

 

Ще з давніх-давен, коли невідомі ще були лікувальні властивості ромашкового чаю, вже було відмічено, що такий напій чудово заспокоює нервову систему, допомагає боротися з безсонням, заспокоює. Ромашковий чай можуть пити навіть зовсім маленькі діти. Виняток становлять лише ті, у кого є алергія на ромашку.

 

 

У чому ж користь ромашкового чаю, крім заспокійливої ​​дії?

 

 

У ромашки сильно виражені антибактеріальні властивості, що дозволяє з успіхом використовувати відвари і настої з ромашкою, а також ромашковий чай при захворюваннях нирок, сечовидільної системи, а також розладах серцево-судинної системи.

 

 

Якщо пити ромашковий чай з додаванням трави материнки, то такий напій полегшує відхід газів і зменшує саме газоутворення.

 

 

101418410_romashkovuyy_chay

При дисбактеріозі або розладах кишечника ромашковий чай теж зможе допомогти, так як цей цілющий напій нормалізує мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

 

 

Ромашковий чай корисний і при простудних захворюваннях, так як має виражену протимікробну і протизапальну дію. Допоможе такий напій і людям, що страждають від періодичних сильних головних болів, а також людям, хворим на діабет.

 

 

А якщо випивати чашку ароматного ромашкового чаю, додавши в нього трохи меду, за 30 хвилин до сніданку, то можна здобути чудовий, здоровий і свіжий колір обличчя.