Корисні властивості зеленого чаю

Зелений чай входить в списко найкорисніших продуктів. Він містить велику кількість корисних вітамінів: С, Е, Р, В, Р, К, РР, А і мікроелементів: фтор, цинк, йод, марганець, кальцій, фосфор.

Група P — ціла група речовин, які захищають від дії вільних радикалів, запобігають запаленню, розвитку онкології, зміцнюють капіляри, покращують систему кровообігу і зміцнюють судини.

_001

Вітамін K допомагає утворити в печінці протромбін, який бере участь в підтримці згортанню крові. А великий вміст в зеленому чаї катехінів, допомагає зберігти молодість і красу, попередитиь остеопороз і  стабілізує рівень цукру в крові.

Високий вміст йоду в чаї корисний для ендокринної системи.

Дуже корисні і алкалоїди, які в ньому містяться. Один з них — це відомий всім кофеїн, який дає енергію на весь день. Але в зеленому чаї, замість кофеїну, міститься теїн — він діє м’якше, але при цьому бадьорить, стимулюючи розумову, і навіть фізичну працездатність. Також в ньому міститься танін, який не тільки надає смак, але і має такі властивості: зміцнює судини, допомагає при діабеті, знищує мікроби, покращує травлення.

До речі, якщо вам подобається выраженный вкус пуэра, тоді вам варто придбати цей чай на сайті taetea.com.ua/chaj-puer

Завдяки зеленому чаю, з організму виводяться шлаки, токсини, важкі метали, знімається втома, при цьому шкіра очищується і заспокоюється, зменшується схильність до запалень. Нерідко його використовують в косметичних засобах, як омолоджуючий і освіжаючий колір обличчя засіб. Існує думка, що він запобігає пухлинам, раку шкіри, грудей, легенів, простати, товстої кишки і сечового міхура.

Також зелений чай зміцнює кістки і сухожилля. Вважається, що він корисний для курців, так як запобігає звиканню людини до алкоголю. Влітку він не тільки вгамує спрагу, але і поповнить запас мікроелементів, прекрасно очистить пори. Деякі дослідники вважають, що катехіни в чаї володіють властивістю спалювати жири. Його можна вживати людям, які худнуть, так як це зовсім некалорійний продукт. Регулярне споживання чаю підвищує сприйнятливість нервової системи, збільшує швидкість реакції, покращує зір.

Якщо ви активно займаєтеся спортом, то пийте зелений чай. Він знижує окисні процеси і захищає м’язи від травм. Через вживання зеленого чаю, не виникає наліт на зубах, а, навпаки, фтор, який в ньому міститься, позитивно на них впливає. Недарма китайці вважають його природним багатством і лікують ним дуже багато захворювань.