Корисні властивості каркаде

Ви любите чай каркаде? Дивовижний напій, який не вимагає цукру. Вживається як холодним, так і гарячим, до того ж наділений корисними властивостями. Квітки гібіскуса (вони йдуть в якості заварки) багаті антиоксидантами: не забули, що це з їх допомогою організм омолоджується? До того ж свіжоприготовлений чай дає відчуття бадьорості, а так само впливає на радикали, запобігаючи появі пухлин.

1169680Чому напій має яскраво виражений червоний відтінок? Справа в тому, що в квітці містяться антоціани, у яких Р-вітамінна активність досить висока. Саме вона зміцнює стінки наших кровоносних судин, та й проникність регулює так, як при інфрачервоному випромінюванні. Якщо у вас утворюються тромби, то терміново починатйе пити каркаде.

У гибискусі міститься і те, що у нас прийнято називати аскорбінкою: вітамін С покращує самопочуття, сприяє виведенню надлишків рідини, тому застуда швидше йде з організму. Лінолева кислота квітки говорить «ні» холестеринових бляшкам і бореться з жиром, який організм намагається накопичити.

До речі, гарячий каркаде навіть температуру тіла знижує: якщо у вас жар, то близько півлітри літри такого напою допоможуть легше перенести температуру вище 38 градусів. Містить квітка гібіскуса і жирні кислоти: після вживання напою стрес більше не мучить вас, та й поліпшується метаболізм мозку. Між іншим, каркаде допомагає чоловікам давати собі раду із захворюваннями сечостатевої системи і покращує потенцію.

Можете квітки гібіскуса після заварки не викидати: охолодіть їх і додайте в салат, наприклад, буряковий. Пектин, який так само є одним зі складових рослини, виведе солі важких металів. При отруєнні каркаде теж п’ють: він прекрасно бореться з токсинами, виводить шлаки і пісочок, що осів в нирках.

Якщо похмільний синдром замучив, то замініть капустяний розсіл на чай з гібіскусу: ефект в 3 рази кращий.