Корисні солодощі

Не секрет, що відмовитися від солодкого дуже складно, адже воно таке смачне.  Але якщо не обмежувати себе, то є велика ймовірність що через деякий час ваша фігура буде далеко не ідеальною.

Без названия (2)Розберемося, чи існують солодощі, які можна їсти без шкоди для фігури.

Мед. Лікарі рекомендують замінити цукор медом, звичайно калорійність не особливо зменшиться, але з медом в організм надійдуть вітаміни, провітаміни та корисні речовини. Найбільше користі для організму буде, якщо вживати мед у чистому вигляді. Якщо додати мед у воду з температурою більше 70 градусів то всі корисні речовини зникнуть. Тому добре пити чай вприкуску з медом, так він не втратить своїх корисних властивостей.

Шоколад. Вчені довели, що якщо вживати шоколад у малих кількостях, то він корисний. Тільки є одне але, шоколад повинен бути справжнім і чорним, з вмістом какао не менше 70%. У день можна з’їдати до 15 грам.

Сухофрукти. Можна сміливо замінити цукерки та тістечка сухофруктами. Це не тільки істотно менше калорій, але і більше користі для організму.

Мармелад, зефір, пастила. Так, так всі ці солодощі теж корисні. У них є пектин, а саме він робить ці солодощі нешкідливими для фігури. По-перше, пектин захищає кишечник від роздратування, а по-друге, сприяє виведенню шкідливих, токсичних речовин з організму. Але не завжди виробники додають саме пектин. Що б не помилитися у виборі слід уважно читати етикетку.

Цукор можна замінити цукрозамінниками, але вони так само шкідливі, а їх вживання у великій кількості може призвести до серйозних захворювань. Краще якщо цукрозамінники будуть натуральними — фруктоза, ксиліт, сорбіт. А найкориснішими і натуральними цукрозамінниками вважаються стевія або сироп агави. Стевія малокалорійна, і її можна виростити вдома. Також використовують сироп агави, який отримують із соку кактуса. Цей природний цукрозамінник найкраще підходить для приготування солодощів і напоїв.