Корисні солодощі на дитяче свято

Всі діти справжні ласуни, але справа в тому, що цукор псує зуби і є причиною деяких захворювань, в тому числі, і ожиріння. Найбільшу небезпеку представляють десерти, до складу яких входять жири, цукор і борошно. До таких кондитерських виробів відносяться солодкі булочки, торти, тістечка і печиво. Але є і порівняно нешкідливі солодощі, здатні приносити певну користь організму і до їх числа відносяться зефір, мармелад і пастилу, щоправда, за умови, що при їх виготовлені дійсно був використаний яєчний білок і яблучне пюре, а не желатин та інші.

IMG_5146-e1448124997816Чому діти люблять солодощі?

По-перше, тому, що це смачно. І нехай деяким дорослим людям більш зрозумілі і близькі солоні і копчені продукти, не дуже, до речі, теж корисні, але будь-яка нормальна дитина обов’язково шматочку копченої риби віддасть перевагу шматочку тортика. По-друге, солодощі є джерелом швидкої енергії, якої дуже активній дитині постійно не вистачає, от вона і шукає швидку «дозаправку калоріями», і знаходить її у формі печива, цукерок та інших солодощів, хоча, існують і відносно нешкідливі ласощі.

Зверніть увагу, що на сайті www.tprestige.com.ua/product/ ви можете замовити смачні солодощі за вигідними цінами!

Що можна запропонувати малюкам на дитячому святі?

Звичайно, королем і окрасою святкової програми є торт, який всі діти чекають з нетерпінням. Природно, що його краще замовляти, ніж купувати готовим, і по можливості, слід відмовитися від кондитерських виробів, що мають у складі білковий або масляний крем, що особливо важливо, якщо свято проходить на відкритому повітрі і в літній час. До речі, цукрова вата на заході, де присутні багато дітей, — це один із способів і здивувати, і пригостити дітлахів, адже її буде виготовляти кондитер за допомогою спеціального апарату прямо на очах у здивованої дітвори. На щастя, існують фірми, у яких можна замовити таку послугу.

Не секрет, що деякі батьки відмовляються від тортів, замінюючи їх на порційні солодощі, наприклад, на капкейки, мафіни та інші кондитерські вироби, а інші цим не обмежуються, пропонуючи юним гостям не тільки смачне, але і корисне частування. До числа таких солодощів відносять натуральний мармелад, пастилу і зефір, які містять у своєму складі пектин. Цукерки цілком можна замінити шоколадом, а в ролі аналога морозива може виступити збитий сир з йогуртом. Халва і справжній рахат-лукум практично нешкідливі для дитячого організму, так само як і деякі інші східні солодощі, у складі яких є натуральний мед і сухофрукти.