Корисні секрети при нанесенні макіяжу жінкам, яким більше 30-ти років

Жінка в будь-якому віці приваблива і красива, але макіяж завжди актуальний і затребуваний. Але жінка в будь-якому віці, при будь-якій ситуації відвідує магазин косметики та купує там все необхідне. Давайте поговоримо як правильно наносити макіяж жінкам, яким більше 30-ти років, адже в цьому віці потрібно вже це робити правильно.

zhenshchina-delayut-meykapХороший праймер

Праймери завжди потрібні, адже вони повністю згладжують лінії і роблять основу рівною для макіяжу. Не беріть праймер зі світловідбиваючими частинками, тому що з ним вийде обличчя, яке «світиться», а цього всі хочуть уникнути.

Якісні інструменти

За допомогою зволоженого спонжа, ви отримаєте дуже легке покриття. Використовуйте його, далі скрізь де є зміна кольору, нанесіть базу і консилер. Все інше нанесіть на інші частини обличчя і використовуйте при цьому хороші, якісні інструменти для цього.

Жовтий тон при нанесенні бази

Не дивлячись на те, яка у вас шкіра, якого типу або кольору, завжди використовуйте базу під майбутній макіяж тільки з відтінком жовтого кольору. Це зробить шкіру теплою і візуально більш гладкою, що зробить її омолодженою і яскравою.

Нанесення рум’ян і правильне місце

Коли дівчина дорослішає, потрібно ретельніше поставитися до вибору місця на яке наносити рум’яна. Змінюються контури обличчя, особливо якщо ви худнете. Поставтеся до цього пункту серйозно, від цього залежить загальний вигляд ваших основних рис обличчя.

Макіяж брів

Брови потрібно робити на відтінок світлішими, ніж колір вашого натурального волосся. Це зробить брови природними і красивими. Наносити косметику потрібно короткими, а найголовніше м’якими штрихами.

Туш повинна бути правильною

Не використовуйте занадто «важку» туш. Це буде не дуже добре для вій, які з віком стають тоншими і слабкішими. Не намагайтеся зробити їх занадто об’ємними, краще зосередьтеся на середній ділянці вій. Завдяки цьому буде ефект широко розкритих очей.

Вибір правильного кольору губ

Темні тони роблять губи жінки візуально тоншими. Світлий тон, наприклад, рожевий, робить губи природними і надає їм правильну форму. Після нанесення помади на губи, можете додати блиск, це збільшить повноту губ і зробить їх соковитими.