Корисні рослини для краси обличчя

З давніх давен людям відомо про корисні властивості багатьох рослин. Наші пращури використовували їх задля підтримання здоров’я або лікування. Та поміж іншим про красу вони також дбали і мали свої секрети. Традиційні рецепти прабабусь вже добре відомі, але в сучасному світі косметична індустрія має дещо інший напрямок. З розвитком науки і поширенням новітніх технологій доглядова косметика містить все більше синтетичних компонентів. Тож часто ми стикаємося з тим, що косметичний засіб не дає довготривалого ефекту або навіть подразнює шкіру. Однак останнім часом помітна позитивна тенденція повернення до натуральності складників. Тобто багато виробників поєднує народні традиції із науковими дослідженнями. В результаті маємо якісний продукт на основі натуральних компонентів.

В першу чергу, обираючи догляд, орієнтуватися необхідно на тип шкіри та її проблеми або потреби. Тому слід розібратися, які саме рослини мають необхідні властивості для того чи іншого типу шкіри. 

  • Жирна та комбінована шкіра. Потребує регуляції роботи сальних залоз, звуження пор та зволоження. Підійде шалфей, м’ята, кропива.
  • Суха та чутлива шкіра. Потребує інтенсивного зволоження, м’якої дії засобів, дбайливого догляду. Підійде енотера, волошка, лаванда.
  • Проблемна шкіра. Потребує антибактеріальної і протизапальної дії. Підійде розмарин, зелений чай, чайне дерево.
  • Зріла шкіра. Потребує зволоження і живлення, регенерації, дії проти зморшок. Підійде троянда, шипшина, коноплі.

iossi (1)

Рослини в косметичних засобах бувають представлені в різноманітних формах. Це ефірні олії, гідролати, екстракти та інші. Способи їх видобування різні і, відповідно, дія та ефект також відрізняються. Наприклад, ефірні олії та гідролати часто отримують внаслідок одного процесу, але олії мають набагато більшу концентрацію. При виборі засобу слід відштовхуватися від особливостей саме своєї шкіри і обирати таку консистенцію, яка підійде найбільше. 

Ось, наприклад, декілька натуральних засобів на основі рослинних компонентів:

Iossi — Енотера і Баобаб — Інтенсивна нічна регенеруюча сироватка — зміцнює, зволожує і живить шкіру; призначена для сухої, чутливої та зрілої шкіри.

Natural Secrets — Есенція Алое Преміум — алое є універсальною рослиною з різноманітною дією в залежності від потреб, тому рекомендується до застосування для всіх типів шкіри.

natural secrets (1)

Отже багатовіковий досвід взаємодії з природним середовищем — не така вже таємниця. А сьогодні ми маємо можливість користуватися розробками, в яких не тільки використовують корисні рослини, але й добувають компоненти найбільш ефективним шляхом (із збереженням максимальної кількості поживних речовин). Знайти бренди, орієнтовані саме на натуральну та органічну косметику можна в інтернет-магазині Cosibella. Більш того, магазин має особистих косметологів, які підбирають індивідуальний догляд кожному бажаючому. Не зволікай, адже ретельно підібраний догляд — основа здорової та сяючої шкіри.