Корисні поради: як вибрати по-справжньому якісну нижню білизну?

Час від часу кожна жінка стикається з необхідністю вибору нової нижньої білизни. Звичайно, завжди хочеться отримати все найкраще, однак зробити по-справжньому вдалу покупку зовсім не так просто, як може здатися з першого погляду. Якщо звернутися до статистики, то взагалі можна дізнатися, що приблизно сімдесят відсотків жінок неправильно підбирають для себе нижню білизну.

2019.jpg_640x640Але, якщо ви будете використовувати ті поради, які ми підготували для вас в даній статті, то все обов’язково у вас вийде. Отже, в першу чергу увагу потрібно звертати завжди на чашечку, адже це найважливіший елемент будь-якого бюстгальтера. Переконайтеся, що вона не є занадто великою або ж навпаки дуже маленькою. У першому випадку бюстгальтер не буде надавати правильну підтримку, а в другому ви постійно будете відчувати дискомфорт.

Чим більші у вас груди — тим відповідно ширшою повинна бути смуга тканини під чашечкою. Однак, багато сучасних виробників частіше орієнтуються на зовнішній вигляд бюстгальтера, а не на його зручність, через що допускають такі грубі порушення. В цілому, з бретелями ця історія повторюється. Якщо ваші груди зовсім невеликі, то можете брати бюстгальтер на самих вузьких бретельках, але от якщо розмір у вас великий, то вони в обов’язковому порядку повинні бути широкими. Це обумовлено тим, що при русі вузькі бретелі будуть занадто сильно упиватися в шкіру, а це у свою чергу викличе дискомфорт. Крім цього, варто звернути увагу і на матеріал, з якого виготовлена білизна.