Корисні поради щодо вибору сантехніки

Ви затіяли ремонт або хочете просто змінити сантехніку? Підходьте до вирішення цього завдання ґрунтовно, адже сантехнікою користуються роками, якщо не десятиліттями! У даній статті ми розповімо, на що звернути увагу при виборі сантехніки для ванної. Керуючись викладеною інформацією, ви зможете вибрати оптимальні прилади серед широкого асортименту товарів.

bliss3Загальні поради

Обов’язково уточніть, що входить в комплектацію до обраної сантехніки: кріпильні деталі, додаткові аксесуари, функціональні прилади. Так, наприклад, при покупці раковини іноземного зразка, швидше за все, вітчизняні сифони не підійдуть. Обов’язково зверніть увагу на цілісність вироба. Це особливо важливо зробити до установки. Якщо вас цікавлять послуги сантехніка, то вам варто перейти за даним посиланням http://santehnik-1.te.ua просто зараз.

Вибираємо унітаз

Моделі з круговим зливом ефективніші. Вода, яка стікає по всій внутрішній поверхні унітазу захоплює все на своєму шляху. З інших нововведень варто відзначити половинчастий злив. Такі унітази мають подвійну кнопку зливу. Натиснувши на одну кнопку, можна виконати короткий злив, на дві — повний. Крім того, краще вибирати сучасні моделі з антибактеріальним покриттям. Так ви надовго забудете про сторонні запахи і мікроорганізми. До покупки важливо звернути увагу і на нахил труби відводу, щоб не довелося підганяти каналізаційні труби до нового отвору.

Вибираємо раковину

Зверніть увагу на три моменти: тип змішувача, матеріал виготовлення і наявність захисту від переповнення. Змішувач купується до раковини, а не навпаки. Що стосується матеріалів виготовлення, то, вибираючи між фаянсом і порцеляною, варто віддати перевагу останньому матеріалу, який має більш гладку поверхню і, відповідно, вимагає меншого догляду.

Ванна чи душова кабіна?

Душові кабінки економлять час, місце і сили. Вони підходять енергійним людям і є просто незамінними для малогабаритних ванних кімнат. На користь ванни говорить лише можливість приймати гігієнічні процедури в сидячому або лежачому положенні, що, як показує практика, важливо тільки для людей похилого віку. Подумайте, чи так вам потрібна громіздка і незручна ванна, коли можна віддати перевагу більш функціональному, компактному і зручному у використанні душу?