Корисні поради щодо правильного очищення шкіри обличчя

Близько половини всіх проблем зі шкірою викликані недостатнім або повністю відсутнім очищенням. Жінки, використовуючи декоративну косметику і різні креми, часто нехтують використанням спеціальних засобів, що очищають шкіру. А це веде до закупорювання пор, що, в свою чергу, викликає запалення, прищі та інші проблеми.

kosmeticheskimi-sredstvamiПравильне очищення різних типів шкіри

У цій статті зібрані прості рекомендації щодо застосування засобів, що очищають. Вони здатні допомогти уникнути багатьох проблем з шкірним покривом.

Для жирного або змішаного типу чудово підійдуть пінисті миючі засоби, креми, гелі або лосьйони для обличчя. Вони містять велику кількість очищувальних речовин, прекрасно руйнують жири — найбільшу проблему даного типу шкіри. В даному випадку особливо підійде гідрофільна олія, яку можна легко зробити в домашніх умовах.

Прекрасно очистить жирну поверхню тіла і синтетичне мило з нейтральним або кислим середовищем. Таке мило глибоко очищає поверхню, не здійснюючи шкідливого впливу. Але варто використовувати його з обережністю, так би мовити, всього повинно бути в міру. Найкраще застосовувати цей засіб курсами, щоб не втомити шкіру.

Сухій шкірі обличчя потрібен кардинально інший догляд. В цьому випадку прекрасним рішенням стане спеціально розроблене, косметичне молочко. Воно м’яко і якісно очистить пори і зволожить шкіру. Плюси даного засобу полягають в тому, що після його використання верхній покрив не втрачає вологу, а навпаки її набуває. Також, варто підбирати варіанти з додаванням календули. Ці трави мають заспокійливий і пом’якшувальний ефект.

При дуже сухій поверхні варто приділити увагу очищаючим оліям. Такі засоби містять високу кількість жиру, що пом’якшить і зволожить шкіру.

У догляді за атопічною шкірою, схильною до подразнення, висушування, утворення бульбашок на обличчі, слід дотримуватися певних рекомендацій в очищенні, щоб поверхня виглядала рівною і красивою.

Людям з нормальним типом шкіри підійде і просте мило. Таке мило, звичайно, містить багато речовин, що руйнують кисле середовище, але в даному випадку це не страшно. Такі шкірні покриви, що не мають схильності до жирності або сухості, досить швидко відновлюються. Тому використання простого мила не викличе зайвих проблем.

Такі засоби, як очищають тампони підходять для разового очищення, по ходу справи, коли немає можливості використовувати інші засоби. Так, вони відмінно підійдуть людям з жирними або запаленими поверхнями. Протирати обличчя ними потрібно круговими рухами. Але, все ж, необхідно використовувати щось ще, крім очищувальних тампонів, хоча б, раз на день.

В якості висновку хочеться сказати, що, не дивлячись на велику кількість засобів, що очищають, при проблемах зі шкірою, потрібно звертати увагу в першу чергу на стан здоров’я свого організму. Будь-яке очищення найправильніше починати зсередини.