Корисні поради при купівлі квартири

На сьогоднішній день об’єкти нерухомості стали одними з найцінніших об’єктів. І багато людей при появі грошових коштів, прагнуть вкласти їх в покупку квартири, будинку або земельної ділянки. Подібне вкладення грошей зараз вважається найбільш безпечним. Однак при покупці, наприклад, квартири варто знати кілька нюансів.

Chto_nuzhno_sdelat_dlya_udachnoj_prodazhi_kvartiriПри покупці квартири слід провести її ретельний огляд. Необхідно звернути увагу на стан стін, чи немає на них плісняви, на зовнішній вигляд стелі, особливо якщо квартира знаходиться на останньому поверсі. Добре, якщо вийде зібрати інформацію про сусідів, адже дуже важливо знати, хто живе за стіною і що від нього чекати. Можуть попастися неблагонадійні сусіди, і це може ускладнити життя тому, хто купує квартиру по сусідству. Якщо квартира була перепланована, то це повинно бути законно, і задокументовано. Також потрібно перевірити тиск води і опалювальні елементи. Велику роль відіграє район, де знаходиться квартира, яка продається, рівень розвитку інфраструктури, автомобільне сполучення та парковка перед будинком.

До речі, вас може зацікавити питання как стать риэлтором, адже зараз ця професія є досить високооплачуваною та цікавою.

Ціни на житло можуть варіюватися від досить низьких, до непомірно високих. І факторів, які впливають на вартість квартири досить багато. Це район, матеріали і давність спорудження будинку, рівень розвиненості інфраструктури та транспортного сполучення, планування квартири, метраж, внутрішнє оздоблення і наявність інтер’єру.

Найбільш поширений спосіб покупки квартири — із залученням агентства нерухомості. Якщо вибір квартири зроблений, то далі йде процедура оформлення угоди. Ще один дуже важливий фактор, при покупці квартири в ній неповинно бути прописано попередніх господарів. Квартира, що купується повинна бути без обтяження, тобто не знаходитися в заставі, під арештом і не здаватися в оренду, не повинно бути і спадкоємців на цю квартиру. До перевірки юридичної чистоти квартири, що купується теж слід підійти з особливою уважністю. Оформленням угоди, як правило, займається агент. Завдання покупця перевірити правильність оформлення договору купівлі-продажу і наявність всіх переданих йому документів від попереднього власника.