Корисні поради по приготуванню їжі

Для отримання найбільшої користі від їжі дуже важливо, щоб під час готування в ній все ж залишалися всі корисні речовини. Цей момент тісно пов’язаний з температурним режимом, киснем, світлом і кислотністю. Саме готування не є особливо складним заняттям в житті кожної жінки. Однак, готувати здорову, і до того ж, смачну їжу, досить важко. Можна самій, методом проб і помилок проходити через ці терни, а деякі віддадуть перевагу курсам кулінарії.

 
x_f43c96ccЯкщо готувати їжу при великих температурах, то все корисне з неї виходить. Приміром, такий вітамін, як C, може легко зруйнуватися в процесі тривалої обробки термічного характеру, а також при наявності різних кислот в їжі, яку ви готуєте. При зменшенні часу для приготування того чи іншого продукту, є можливість, що білки не розваряться, що не дасть їм, зрештою, засвоїться під час травлення. Те ж саме може запросто статися і з іншими корисними речовинами, які дуже потрібні організму людини для нормального функціонування.

Основні принципи при приготуванні їжі

 
Менша температура і часовий проміжок, говорять про кращу якість готових продуктів, так як в них буде міститися більше вітамінів і корисних речовин.

Все, що представляється можливим, дуже важливо їсти саме в сирому вигляді.

Але яким чином завжди дотримуватися цих принципів? Все дуже просто, якщо завжди пам’ятати деякі найбільш прості правила приготування їжі.

Побутова техніка

 
При приготуванні їжі з температурою нижче 100 градусів, всі речовини корисного типу будуть залишатися в продуктах. Крім усього іншого природний смак, аромат, а також колір, залишаться незмінними, як і клітковина з вітамінами.

Подібного ефекту можна досягати при використанні мультиварки, де температура ніколи не буває вище 90 градусів, а за рахунок того, що всередині є певний тиск, їжа, природно, готується значно швидше. Краще всього брати таку мультиварку, в якій буде функція «мультиповар».

Також, не слід забувати і про такий прилад, як пароварка. При приготуванні їжі таким способом, дуже просто створювати страви дієтичного характеру. Є, звичайно, моделі представленої техніки, які досить дорогі, але пароварка замінима найпростішою каструлею з кришкою, в яку є можливість вставити схожого діаметра друшляк.