Корисні поради майбутнім матусям

Всім відомо, що вагітність це найкращий час для відпочинку і позитивних емоцій для будь-якої жінки. Також це шанс відволіктися від роботи, проявити свої приховані здібності. Часу для цього більш ніж достатньо, особливо в другому-третьому триместрі, коли починається підготовка до материнства.

520Дуже важливо приділити увагу здоров’ю, так як, якщо жінка планує грудне вигодовування, потрібно приділити особливу увагу зубам, тому як після пологів візит до стоматолога небажаний, та й часу на це не буде. Можна зайнятися легкою фізкультурою, а ще краще походити на спеціальні курси, де фізично і морально підготують до пологів, особливо якщо це перша вагітність. Обов’язково потрібно відмовитися від шкідливих звичок, таких як алкоголь і куріння, адже це впливає на здоров’я майбутньої дитини.

Також важливу роль відіграє й харчування. Під час вагітності хочеться з’їсти щось незвичайне, в більшості випадків навіть несумісне, наприклад, котлету з цукеркою. Якщо дуже хочеться, то можна, головне не перестаратися і не переїсти, тому як для шлунка з кожним місяцем стає дедалі менше місця. Краще їсти часто, але потроху. Багатьох вагітних мучить печія. Її також можна уникнути якщо спланувати свій раціон.

Буде незайвим долучити чоловіка до своїх справах. До цього відносяться не тільки нічні походи в магазин за морозивом і оселедцем, а також вибір дитячих речей, які вибравши разом з дружиною, майбутній тато зможе придбати коли народитися дитинка і мамі буде ніколи бігати по магазинах. Адже мало хто купує придане до народження малюка, а вже в перші дні дитині потрібно багато всього: памперси, вологі серветки, засоби гігієни, одяг по сезону. Коляску можна придбати пізніше. У перші дні, а то тижні, якщо дитина народилася в холодну пору року, коляска зовсім не обов’язкова. І все таки покупку дитячої коляски не слід відкладати на потім, так як вона все одно знадобиться.

Незамінні прогулянки на свіжому повітрі, ходьба, здоровий сон, і, звичайно ж, позитивні емоції. Дев’ять місяців пролетять непомітно, якщо провести їх з користю для себе і майбутнього малюка. Позитивний настрій, відпочинок, позитивні думки безсумнівно внесуть свою частинку у формування нової людини.