Корисні поради для схуднення

Дуже часто доводиться чути від жінок, що їхня вага з віком збільшується, але до старіння організму це не має практично ніякого відношення. Жіночий вага, звичайно, збільшується не від повітря, а від того, що ви їсте. У деяких жінок повнота є результатом неправильного обміну речовин, але таке зустрічається рідко. Найчастіше повнота жінок — результат «хорошої» їжі і напоїв.

 

 

Багато цукру, багато солодких мучних страв, багато жирів — ось звідки беруться зайві кілограми. У наш час зайві кілограми не є символом достатку, а жіноча повнота не подобається не тільки їм самим, а й чоловікам. Жінки хочуть мати здоровий і красивий вигляд і готові пожертвувати всім, щоб схуднути. Як схуднути без шкоди для здоров’я, мало в чому собі відмовляючи, хотіла б знати, напевно, кожна друга жінка. Але що ж робити, якщо ми хочемо швидко і безболісно скинути зайву вагу?

 

 

tskuetsn3254235

У будь-якому випадку, не відмовляти собі ні в чому і при цьому сподіватися схуднути — це не реально. Сподіваємося, вам допоможуть нижче викладені поради для схуднення.

 

 

1. Наберіться терпіння і проявіть характер в досягненні бажаної мети.

 

 

2. Виберіть для себе правильний режим харчування (як за часом, так і за кількістю вживаних продуктів). Правильний режим допоможе не тільки позбутися від повноти, але і попередити її.

 

 

3. Ні в якому разі не голодайте і не вдавайтеся до суворих дієт, так як це буде сильним стресом для вашого організму, і може закінчиться важкими захворюваннями.

 

 

4. Якщо у вас вже є зайві кілограми, намагайтеся вживати достатню кількість білків (але не тільки їх) в розрахунку один грам білків на один кілограм вашої ваги.

 

 

5. Намагайтеся також використовувати цукрозамінники або відмовитися від цукру зовсім.

 

 

6. Якщо вам не подобається порожній шлунок або у вас часте відчуття голоду — це значить, що ви звикли до повного шлунку, але його можна легко обдурити. З’їдайте скільки захочете овочів і фруктів, це дасть вам відчуття насиченості, але не додасть зайвих кілограмів.