Корисні маски при розширених порах обличчя

Фактично будь-яка жінка стикається з розширеними порами обличчя. За такою шкірою слід ретельно доглядати і систематично застосовувати засоби для звуження пор. В даному випадку зовсім необов’язково застосовувати якісь дорогі засоби. Позитивний ефект можуть дати маски, які ви можете зробити вдома власноруч. 

6debbce80306bd56ee61b9e86a9d42e6

 

Боремося із розширеними порами

 
Велика кількість людей, а в істотному жінки, мають таку проблему, як розширенні пори. Досить важко, за допомогою тональних засобів, приховати широкі пори, до того ж шкіра досить часто запалюється, через що можуть з’явитися будь-якого роду висипання і, звичайно ж, почервоніння. Необхідно знати, що подібний недолік сам по собі не зникне і, з цієї причини, слід систематично вдаватися до самих різних дієвих методів боротьби з наявною проблемою.

В наш час є великий вибір як засобів, так і способів, які допоможуть подолати цю проблему. Найбільш, звичайно, результативними способами виявляються засоби косметичної індустрії, які часто коштують дорого, а також маски для обличчя, які матимуть в складі суто рослинні речовини. Слід зазначити, що деякі маски можливо виготовити власноруч вдома.

 

Деякі рецепти

 

Маска з глини. Щоб посприяти звуженню пор, можна робити маску, беручи за основу глину. Щоб її зробити, вам потрібно буде придбати блакитну глину, молоко, а також мед. Будь-якого компонента знадобитися буквально по столовій ложці. Всі складові перемішуються, а в суміш необхідно додати пару крапель лимонного соку. Маска тримається не більше півгодини.

Маска з білка яйця. Щоб зробити таку маску, важливо спочатку відокремити білок яйця і досить добре його збити. Далі додається трохи лимонного соку, і вся суміш наноситься на обличчя. Тримати маску необхідно протягом двадцяти хвилин. Змивати маску рекомендовано, як тільки вона добре підсохне. Представлений засіб вважається досить ефективним в боротьбі із розширеними порами. Також, слід зазначити, що маску з білка добре застосовувати і в той час, коли починають з’являтися перші зморшки.