Корисні функції пральних машин

Сучасні пральні машини виконують те, чим раніше займалися прачки — вони перуть, замочують, полощуть і віджимають. Технологія прання не змінюються вже протягом багатьох років, все найнеобхідніше вже винайдено. Ця техніка є багатофункціональним помічником для будь-якої господині.

2_1 (1)1) Контроль піноутворення. Якщо ви переборщили з пральним порошком, машина все виправить — зіллє воду з піною і набере нову. Крім того, наявність піни контролюється і перед процесом віджиму.

2) Полегшення прасування. Ця функція допомагає рівномірному розподілу білизни перед віджиманням.

3) Додаткове полоскання. Якщо за час основного полоскання не вдалося позбутися від залишків порошку, машина проведе додаткове полоскання.

Варто відзначити, що вас можуть зацікавити пральні машини Электролюкс, які мають весь необхідний функціонал для того, щоб зробити прання легким та швидким.

4) Режим половинного завантаження. Допомагає заощаджувати воду і значно скоротити час прання.

5) Додаткове замочування. Застосовується для прання забруднених речей. Перед початком програми, машина ополіскує білизну кілька разів.

6) Система захисту машини від протікання. Така система дозволяє уникнути можливих протікань як в самій машині, так і в наливному шлангу. Воду буде відкачано автоматично.

7) Ручне прання. Швидкість обертання барабана тут набагато менша. Ця функція призначена для прання «ніжних» речей, наприклад, з вовни або шовку.

8) Коротка програма. Ця програма дозволяє швидко випрати будь-які речі, які не вимагають тривалого замочування, полоскання і прасування.

9) Захист від дітей. При включенні цієї функції блокуються двері і кнопки на панелі управління. Значить, дитина не зможе відкрити машину

11) Таймер відкладеного запуску. Таймер дозволяє програмувати запуск прання навіть у той час, коли ви перебуваєте далеко від пральної машини.

Зверніть увагу, що інколи деякими функціями потрібно пожертвувати, якщо ваш бюджет не дозволяє придбати топову пральну машину.