Корекція овалу обличчя за допомогою макіяжу

Багато жінок комплексують, якщо у них квадратний тип обличчя, або обличчя дуже кругле і псує весь зовнішній вигляд. Існують різні типи обличчя, і скорегувати риси досить просто, для цього зовсім не обов’язково вдаватися до пластичної хірургії.

palitra-makiyazha-litsa-rumyana-haylayter-bronzerКорекція овалу обличчя за допомогою макіяжу може бути кращим помічником при будь-якому типі обличчя.

Скористаємося таким косметичним засобом як рум’яна. З їхньою допомогою можна візуально змінити будь-який тип обличчя.

Люди, у яких обличчя має трикутну форму, дуже часто страждають через те, що їхнє підборіддя дуже широке. Пом’якшити його можна за допомогою темних рум’ян.

Корекція овалу обличчя за допомогою макіяжу буде доречною, якщо обличчя серцеподібної форми. Для цього потрібно нанести рум’яна на щоки і розтушувати їх у напрямку до вух, і яскравіше виділити вилиці. Що б вони стали більш об’ємними.

Зробити кругле обличчя більш витягнутим можна, якщо нанести рум’яна у вигляді витягнутих трикутників від скронь до куточків губ.

Обличчя з вузьким лобом можна візуально розширити, якщо рум’яна нанести від брів навскоси до прикордонної зони волосся.

Прямокутне обличчя можна зробити менш довгим, якщо рум’яна нанести горизонтальними рухами на вилиці і розтушувати їх.

Також корекція овалу обличчя за допомогою макіяжу може не тільки приховати недоліки, певного типу, але і підкреслити його достоїнства.

За допомогою тонального крему можна наблизити овал обличчя до класичного типу. Овальне обличчя можна підкреслити за допомогою тонального крему, якщо намалювати на вилицях трикутники кремом на тон темнішим за натуральний колір обличчя. Для цього потрібно під кожною вилицею за допомогою косметичного спонжа провести лінію у напрямку до верхньої частини вуха, Починати потрібно від середини ока. Від тієї ж точки проведіть лінію до нижнього краю вуха, тобто до мочки. Таким чином, вийде трикутник, який потрібно розтушувати.

Трикутну форму обличчя зробити овальною можна таким же способом тільки відтінок тонального крему повинен бути на тон світлішим за власний колір шкіри. Таким чином, якщо правильно чергувати світло і тінь, можна скорегувати будь-який тип обличчя.