Корекція овалу обличчя за допомогою косметичних процедур

Кожна жінка впродовж багатьох років хоче залишатися привабливою і мати квітучий вигляд. Перш за все, це молодість шкіри, яка і створює квітучий і доглянутий вигляд своєї власниці. Сумно це усвідомлювати, але час не стоїть на місці і шкіра теж має схильність до в’янення і старіння. Тому корекція овалу обличчя за допомогою косметичних процедур це необхідна реальність для кожної жінки.

korrekcija-lica-s-pomoshhju-procedurКорекція овалу обличчя відноситься до естетичної апаратної косметології. За допомогою сучасних препаратів і процедур можна домогтися дійсно приголомшливих результатів. За допомогою таких процедур можна реально відкоригувати овал обличчя, повернути йому колишню форму.

Корекція овалу обличчя за допомогою косметичних процедур, повинна виконуватися в декілька етапів. Це дозволяє зробити овал більш підтягнутим, прибрати складки шкіри і зайві жирові відкладення, а також позбутися від зморшок і пігментних плям.

Корекція овалу обличчя за допомогою косметичних процедур дозволяє навіть позбутися від рубців і шрамів.

І так перейдемо безпосередньо до процедур, за допомогою яких можна коригувати овал обличчя.

За допомогою місцевих ін’єкцій власної жирової тканини можна домогтися збільшення скул, підборіддя і щік.

Такого ж ефекту можна досягти за допомогою силіконових імплантатів. Але це вже більш складна процедура і відноситься до пластичної косметології.

Так само при надлишках жирових відкладень, корекцію проводять шляхом видалення цих відкладень.

Результатом усіх цих процедур є гладка та красива шкіра, чіткі лінії підборіддя, підтягнуті вилиці.

За допомогою таких процедур можна боротися з такими проявами як, старече западання скул, відкладення зайвого жиру в області підборіддя. А також можна збільшити недостатньо розвинене підборіддя, додати чіткості вилицям.

Зазвичай тривалість процедури становить від півгодини до однієї години. Використовується локальна або місцева анестезія. А реабілітаційний період зазвичай протікає швидко і безболісно.

Альтернативою корекції овалу обличчя є підтяжка за допомогою армованих золотих ниток, ліпосакція жирових відкладень, контурна хірургічна пластика та інші. Але це більш серйозні варіанти і наважуючись на таку процедуру потрібно зважити всі за і проти.