Корейська косметика: як знайти оригінал і використовувати правильно

Корейська косметика абсолютно непомітно стала важливою частиною нашого життя, майже моментально завоював популярність серед покупців, завдяки своїй унікальній рецептурі, що бере початок в стародавніх рецептах, інноваційному підходу, незвичайним компонентам, текстур і очевидному ефекту.

Нашу шкіру не даремно називають дзеркалом душі і здоров’я. Сяюча і красива шкіра асоціюється зі здоров’ям, життєвою силою і молодістю. А хто не хоче випромінювати ці якості? Не тільки в Азії бездоганна порцелянова шкіра вважається ідеалом краси переважно. В Європі все більше і більше жінок і чоловіків прагнуть до пружною, непористої і гладку шкіру з чарівним сяйвом. Корейська догляд за шкірою має давні традиції і завжди мав високий соціальний статус в Азії. Вона вміє, як ніхто інший, поєднувати науку і природу і робити легкі високоефективні продукти з натуральних інгредієнтів. Для догляду за обличчям асортимент засобів представлений на сайті newskin.com.ua, вони не тільки приємні на дотик, але і забезпечують те, що обіцяють, за розумною ціною.

Секрети азіатської краси сягають корінням в глибину природи. Основна відмінність між європейськими та азіатськими засобами догляду за особою укладається в оброблюваних активних інгредієнтах. Korean Beauty уникає хімічних інгредієнтів і повністю орієнтується на натуральні інгредієнти, перевірені століттями в догляді за шкірою. До них відносяться вітамін B3, цінні олії і екстракти типових азіатських рослин, а також ефективні активні інгредієнти ферментованих соєвих бобів, імбиру, бамбука, зеленого чаю або женьшеню.

Всі засоби дуже зволожують, не залишаючи жирної плівки на шкірі. Крім того, азіатський догляд за обличчям зазвичай присвячений певному стану шкіри і обслуговує дуже широкий спектр. Від жирної і крупнопористой шкіри до сухості, прищів і чутливої шкіри — для будь-якого типу шкіри знайдеться відповідний догляд. І, звичайно, всі пам’ятають про знамениту 10-крокової системі догляду, найважливішими з якої є наступні 6 кроків: очищення, нанесення тоніка, нанесення есенції, догляд за шкірою навколо очей, використання листової маски, використання для обличчя та зони декольте крему з SPF .

Сьогодні в кожному косметичному магазині ми можемо зустріти не один десяток марок корейської косметики — від найпростіших, але традиційно ефектних по упаковці, до по-справжньому професійних з яскраво вираженим косметологічним впливом на шкіру. Але таке стрімке зростання популярності привів до бурхливого розвитку чорного ринку косметики, на якому сьогодні, як гриби, зростає кількість підробок найвідоміших і улюблених засобів.