Корейська косметика: секрет успіху та поради щодо використання

Слиз равликів, терті перли, вугілля, зміїна отрута — коли читаєш склад баночок з корейської косметикою, здається, що тримаєш в руках якесь чаклунське зілля. Але ні, це всього лише креми для обличчя або рук, патчі і сироватки. Словом, якщо і чарівне зілля, то дуже технологічне і сертифіковане. Дивні склади не відлякують сучасних жінок у всьому світі, а, навпаки, приваблюють своєю екзотичністю і натуральністю.

У чому секрет успіху так званої К-beauty і кому вона підійде?

Склад корейської косметики

Творці засобів К-beauty роблять акцент на підвищеної натуральності своїх продуктів. Всі ці дивні інгредієнти на зразок козячого молока, золота, вугілля і муцину (так, саме так називається слиз равлики) викликають довіру у покупців. Вірніше, у покупців, тому що чоловікам найчастіше вистачає піни для гоління і крему після. А от жінкам вкрай важливо отримати не тільки красиву коробочку, а й бути впевненими, що в складі дійсно містяться тільки натуральні і корисні компоненти без зайвої «хімії».

І тут корейці потрапили в саме серце: вони спочатку відмовилися від агресивних хімічних формул на користь складів, заснованих на природних компонентах, але при цьому активно використовують кращі західні знання про красу. Щоб придбати корейский уход для лица оптом — переходьте за посиланням.

Ефективність корейської косметики

Можна було б вважати шум навколо К-beauty виключно результатом гарної маркетингової кампанії, але факт є факт — всі ці равликові креми дійсно викликають захоплення у більшості з тих, хто хоч раз спробував нанести їх на свою шкіру.

Мабуть, найголовніша особливість корейської косметики — це її універсальність. У азіатській продукції немає чітко окреслених меж вживання: вона однаково добре підходить людям з будь-яким типом шкіри, оскільки в першу чергу орієнтована на зволоження. При цьому ключовим аспектом корейського догляду є нанесення зволожуючих засобів шарами, щоб допомогти їм краще проникнути в шкіру.

Ціна і якість корейської косметики

Логічно, що за гарантований результат ми готові платити. І тут приємний сюрприз: К-beauty дуже часто за ціною виявляється набагато доступнішим, ніж відомі європейські бренди, які в підсумку ще й не завжди можуть підійти вам за типом шкіри.

Чому саме Корея?

Головним чином тому, що корейці схиблені на красі. Стандарти зовнішності в країні такі, що нам і не снилося, а бездоганна шкіра — перша ознака краси і фактор успішності в суспільстві (хорошу роботу може отримати тільки той, хто виглядає бездоганно). В даний час існує близько 2000 корейських косметичних брендів, і це, погодьтеся, звучить трохи божевільно, враховуючи, що Південна Корея — досить маленька країна.

Але нічого дивного, адже середньостатистичної корейської жінці зазвичай доводиться застосовувати від 10 до 18 різних косметичних продуктів в день (і, по правді кажучи, молоді чоловіки мало їм поступаються в цій гонці за ідеальним образом). При цьому косметика повинна бути стовідсотково ефективною — інакше який сенс? Якщо креми і патчі не працюють, залишається тільки йти «під ніж». А це означає, що кожний косметичний засіб має максимально виправдовувати вкладені в нього гроші (і надії).