Контурна пластика – ключ до бездоганності

Все про сучасне безопераційне видалення вікових дефектів шкіри. Контурна пластика – принцип дії, позитивні характеристики, протипоказання. Замовити процедуру омолодження за вигідною ціною.

«У двадцять років жінка має лице, яке дала їй природа, у тридцять – яке вона зробила собі сама, у сорок – те, на яке вона заслуговує»
Коко Шанель

Обличчя залишається нашою візитівкою упродовж усього життя. Хаотичний ритм сьогодення зазвичай залишає на ньому «печатки старіння» – носо-губні складки, опущені кутики губ, гусячі лапки. Ці проблеми здатні позбавити шарму будь-яку жінку, викрити її вік будь-кому. Дозвольте собі виглядати неперевершено завжди завдяки інноваційній процедурі контурної пластики, яка більш ніж 20 років тому стала справжнім проривом косметології, а сьогодні доступна кожній панні, яке хоче не залишити власному віку жодних шансів і за будь-яких обставин мати бездоганний вигляд.

Позбутися вікових недоліків без хірургічного втручання – як це?

558bdea3e3b6fДійсно, упродовж багатьох років було поширеним хибне твердження, що доглянута і свіжа шкіра обличчя у будь-якому віці досягається виключно шляхом складних та дорогих пластичних операцій. Це змушувало більшість представниць прекрасної статі відчувати себе закомплексовано, збудувало чітке уявлення, що підтягнута шкіра без недоліків доступна лише зіркам, або дуже забезпеченим жінкам. Контурна пластика ж навпаки, повертає бажану молодість без жодного хірургічного втручання, завдяки ефективному використанню гіалуронової кислоти, що входить до складу різноманітних філлерів. З віком наш організм поступово редукує природне вироблення цієї кислоти. Як наслідок, її нестача сприяє неконтрольованій появі зморшок, сухості на шкірі. Навряд чи такі симптоми забезпечать їй естетичний вигляд. В ході косметологічної терапії гелі (філлери) вводяться підшкірно мікроголкою, заповнюючи її внутрішній вміст. Бажаний омолоджуючий ефект помітний вже за годину, при цьому на шкірі гарантовано не залишається жодних слідів проколу. У результаті Ви отримуєте зволожену, пружну і свіжу шкіру за мінімального ризику для здоров’я. Бути неперевершеною тепер легко і максимально зручно!

Краса не вимагає жертв. Краса вимагає уваги.
Чому варто скористатися процедурою корекції?

  • місцева дія філлерів абсолютно безпечна для організму в цілому;
  • загальне покращення стану шкіри спостерігається незалежно від факторів, які прискорюють старіння шкіри – забрудненого навколишнього середовища, інтенсивних ультрафіолетових променів або стресів;
  • до складу філлерів входять лише високоякісні і органічні філлери нетваринного походження, що природно захищають Вашу привабливість;
  • надтонкі голки для введення препарату забезпечують абсолютну безболісність процедури;
  • контурна пластика – широко визнана у світі процедура, що вже має безліч прихильниць, які регулярно користуються розкішним ефектом;
  • комплексне покращення стану шкіри зберігається від декількох місяців до 2 років.

Щоб відчути на собі усі переваги високоякісної процедури та повернути молодість і доглянутий вигляд обличчю, варто скористатися контурною пластикою у нас.

Можливі протипоказання

Вам варто утриматися від процедури омолодження, у випадку якщо:

  • Ви вагітна або годуєте груддю;
  • схильні до підвищеної чутливості до гіалуронової кислоти;
  • страждаєте епілепсією або гемофілією;
  • у Вас спостерігається тимчасові ураження зон запланованої ін’єкції акне або герпесом.

Будь ласка, не нехтуйте консультацією з кваліфікованим косметологом до процедури! Контурна пластика забезпечує неймовірний результат лише в тому разі, якщо Ви не належите до жодної з вище наведених категорій, а також не маєте власної не переносності до гелів. Поліпшуйте власну зовнішність без ризику для здоров’я!

Замість післямови

Сучасна косметологія сьогодні – це, передовсім, широкий спектр можливостей для представниць прекрасної статі мати розкішну зовнішність за мінімальних зусиль. Якщо Ви бажаєте бути впевненою у власній бездоганності, здивувати друзів і рідних здоровим, привабливим станом шкіри, звикли піклуватися доглядати за собою лише якісними засобами, то контурна пластика ідеально пасує для Вас! Дозвольте мрії про вічну молодість збутися, а наші професіонали подбають про Вашу безпеку і комфорт.