Контрастний душ. Частина 1

Контрастний душ подобається не всім. Спочатку при його прийомі у багатьох виникають відчуття, далекі від приємних. Зате контрастний душ володіє воістину дивним впливом на людськийорганізм. Він бадьорить, очищає і освіжає шкіру обличчя та тіла, позитивно впливає на кровопостачання. А ще — посилює імунітет, тому про хвороби ви зможете забути надовго.

331_518x343Контрастний душ має дію схожу з фізичними вправами. Чергуючи теплу і холодну воду, ви тренуєте і судини, і зв’язки. Також при його прийомі відмінно очищаються від забруднень пори шкіри, кров приливає до органів і тканин, насичує їх киснем. Завдяки останньому прискорюється ваш обмін речовин, що сприяє нормалізації ваги.

Стільки чудових результатів — і все завдяки контрастному душу. Вражає, правда? Так чому ж не кожен готовий до його прийому? В основному позначається відсутність звички. Особливо важко привчити себе до контрастного душу взимку, тому варто починати в теплу пору року. У будь-якому випадку, не любов до контрастного душу проходить через кілька прийомів процедури. Якщо перші п’ять разів зможете перебороти себе і скористатися контрастним душем — далі вже складнощів бути не повинно.