Конструктор для дітей: що потрібно знати при виборі?

Конструктор завжди був однією з найулюбленіших іграшок для дітей. Це не тільки цікаво, але ще і дуже корисно! Конструктори розвивають фантазію, дрібну моторику рук і логіку дитини. Звичайно, вони бувають дуже різними і призначені для різного віку. Наприклад існують м’які конструктори, вони відмінно підходять для самих маленьких, адже не можуть нанести дитині ніякої шкоди. Вони кольорові, красиві і приємні, призначені як для хлопчиків так і для дівчаток.

vybiraem-konstruktor-novosti-4Якщо дитині більше п’яти років, то можна придбати блоковий конструктор. Вони дозволяють збирати дуже складні конструкції і можуть зайняти дитину на цілий день. Але не варто забувати, що збирати конструктор, особливо великий набір дуже весело всією сім’єю. Для дитини це дуже важливо, адже коли вона проводить час з батьками, то відчуває їх увагу і турботу. До того ж малюку можна підказати можливості різних конструкцій.

Ще дуже цінуються конструктори з гвинтовими з’єднаннями. Вони особливо цікаві дітям старше дванадцяти років, для маленьких буде складно працювати з такими детальками. Головним плюсом гвинтових конструкторів є те, що по завершенню у дитини буде ще одна повноцінна іграшка. Такі набори бувають різними, але найчастіше вибирають машинки або вертольоти. Особливо дітям до душі, якщо в наборі є механізм, моторчик і пульт радіоуправління.

Уявіть, яке задоволення отримає дитина, коли після складання вона зможе самостійно управляти іграшкою. Для тих хто вже старше чотирнадцяти відмінно підійдуть конструктори для моделювання. Вони навчать дитину посидючості, уважності і вмінню працювати з крихкими маленькими деталями. Звичайно такі конструктори збираються не за один день. Це надає їм ще більшого інтересу, копітка робота нагороджується повноцінною копією справжнього корабля або літака, який згодом потрібно ще і прикрасити. Так що в міру складання дитина навчатиметься все новим і новим навичкам, наприклад навчиться читати креслення, фарбувати, використовувати різні інструменти.