Кондитерські інструменти для роботи з мастикою

Різні кондитерські спеціальні пристосування і інструменти для роботи з мастикою просто необхідні людям, які присвячують багато свого часу роботі над оформленням кондитерських виробів. Вони допоможуть створювати красиві і дуже складні фігурки, квіти, написи, мережива з мастики і марципану. Такі пристосування можуть скоротити досить багато часу. В арсеналі кожного кондитера повинні бути качалки, плунжери, палички для моделювання та кондитерські вирубки, незалежно від того, чи займається він створенням кондитерських виробів професійно або ж ця людина просто любитель.

1410092416Плунжерами користуються для виготовлення різних фігурок з м’якої мастики і марципану, за допомогою плунжера для мастики можна виготовляти багато прикрас для виробів за короткий проміжок часу. Він легкий в роботі, так як цей інструмент складається з вирубки і ручки-поршня. Для отримання потрібної форми необхідно наповнити вирубку мастикою, а потім притиснути форму, після вилучити готову фігурку за допомогою поршня. Таким способом можна виготовляти листя, пелюстки, квіти, написи, бордюри, метелики і безліч інших складних елементів.

Використовуючи качалки, можна досить швидко розкачати мастику або тісто до необхідної товщини. Такі качалки виготовляють або з дерева, або з харчового пластику. Пластикові качалки відрізняються легкістю, довговічністю, зручністю у використанні, а також вони мають різну структуру. Текстурний верх качалки дозволить одним рухом створювати красиві покриття.

Кондитерські вирубки досить широко використовуються при роботі з різними кондитерськими масами. Розрізняють два види рубок: ті, що призначені для висікання окремих елементів, наприклад, квіти, листя, цифри, написи та інші фігурки, і ті, що призначені для оформлення боків торта. Такі бордюри приховують будь-які нерівності, а також надають тортику краси і привабливості. Вирубки виробляються з металу і пластмаси. Металеві вирубки більш тонкі, їх виробляють з нержавіючої сталі. Існують вирубки найрізноманітніших форм і розмірів. При необхідності прикрасити велику кількість тортів, користуючись вирубками для мастики, цей процес може зайняти зовсім небагато часу.

Палички для моделювання — це двосторонні палички, оснащені наконечниками різних форм. Наконечники можуть бути зроблені у вигляді жолобка, коліщатка, кульки, черепашки, конуса, зірочки і т.д. Кожен наконечник призначений для конкретного використання. З паличками для моделювання можна створювати найрізноманітніші декоративні елементи, також їх широко використовують при обтягуванні тортів. Робота кондитера стає легкою і приємною, якщо в своєму арсеналі він має інструменти, необхідні для роботи з мастикою або марципаном.