Кому потрібно перевірити зір?

Так вже склалося, що поки людину ніщо не турбує, вона не починає діяти. Таке ставлення до стану здоров’я є надзвичайно легковажним, особливо, коли мова заходить про очі.

diagnostika1-520x346Зазвичай погіршення зору люди списують на ненормований робочий тиждень, тривалу роботу за комп’ютерною технікою і сильну втому. У той же час існують різні очні захворювання, розвиток яких не супроводжується якими-небудь симптомами. В результаті протягом тривалого часу людина навіть не знає, що у неї є підступна недуга.

Варто зазначити, що на сайті centr-zory.com.ua ви можете записатися до спеціаліста Подільського центру зору і пройти повне обстеження.

Завдяки інноваційному діагностичному устаткуванню можна провести об’єктивне і багатогранне обстеження зору та отримати відомості про роботу зорової системи. При цьому метою діагностики є виявлення потенційної загрози, що дозволяє скласти план дій. Це може бути динамічне спостереження, терапія або корекція. Кому, і за яких обставин рекомендується проходити комплексну перевірку зору?

Якщо зір в порядку, людям незалежно від віку можна обмежитися повною діагностикою зорової системи, проходити яку слід раз на рік. При виявленні проблем лікар зможе визначити, як часто в майбутньому необхідно перевірятися.

Якщо зір погіршується, в цьому випадку уточненням кількості діоптрій для вибору окулярів не обійтися, адже існують недуги, симптоми яких нагадують далекозорість або короткозорість. Тому за допомогою комплексного обстеження не завадить визначити першопричини падіння зору.

Не завадить перевірка і людям, які носять лінзи. Справа в тому, що для очей лінзи є чужорідними тілами, які можуть викликати незначні зміни. Недотримання правил обробки, зберігання та термінів носіння лінз може стати причиною появи серйозних наслідків.

Комплексне обстеження є обов’язковим для жінок, які планують вагітність, особливо, якщо у них є проблеми з сітківкою. Що стосується вагітних жінок, їм також потрібно регулярно відвідувати окуліста.

Після 45-ти років імовірність появи вікових очних захворювань істотно збільшується. Для їх попередження або виявлення на початкових стадіях розвитку людям, які досягли цього віку, необхідно регулярно перевіряти стан здоров’я.

Що стосується дітей, їм також не обійтися без регулярних перевірок зору. У ранньому віці зоровий аналізатор тільки формується, а за допомогою обстеження можна своєчасно виявити аномалії.