Кому підходять короткі спідниці і як їх носити?

Короткі спідниці протягом багатьох років залишаються модними і затребуваними серед дівчат. І, безумовно, в якійсь мірі даний предмет жіночого одягу може вважатися універсальним. У цьому легко переконатися завдяки тому, що за умови правильного вибору коротка спідниця буде вдало сидіти на будь-який дівчині. Більше того, вона дозволяє зробити акцент на всій красі і привабливості ніжок, та й в цілому фігури. Не всі дівчата знають про відмінності коротких спідниць, помилково вважаючи їх однаковими.

ubki_osen_zima2016-2017_korotkieДовжина якраз і буває різною. Сучасні представниці слабкої статі роблять вибір на користь моделей з трапецієподібним кроєм. Варто зазначити, що за популярністю їм не поступаються спідниці з косими розрізами. Є ще категорія вузьких спідниць, але будьте обережні, тому що вони дійсно вдало сидять тільки на струнких дівчатах. Якщо ви можете зарахувати себе до власниць шикарної фігури, то варіант з коротенькими і одночасно облягаючими спідницями — це ідеальне рішення, якщо ви ставите за мету привернути до себе  увагу.

Між іншим, вас може зацікавити lavanafashion.com одежда оптом, яку ви можете придбати вже сьогодні за найкращими цінами.

З іншого боку, доведеться мати справу з деяким дискомфортом. Згадайте, як незручно сідати в такий спідничці, щоб оточуючі нічого не помітили, не вважали дівчину занадто вульгарною. А ось жінки у віці зовсім не повинні відмовлятися від коротких спідниць. У такій ситуації потрібно хіба що змістити акценти, тобто виберіть собі менш облягаючу модель. Дуже непогано виглядають спідниці в складку і в клітку, плісировані різновиди.

Останнім часом набирає популярність міні-спідниця із підвищеним рівнем талії, дозволяючи створювати візуальну ілюзію більшої довжини. Власне, деякі дівчата із задоволенням користуються даними ефектом. Крім цього, короткі спідниці можна поєднувати з різним одягом. На думку дизайнерів, варіант комбінації спідниці з легінсами ще довгий час буде залишатися одним з найбільш зручних і практичних для дівчат. У такому образі можна прогулюватися парком або займатися спортом. Якщо ви маєте намір зробити образ більш сексуальним, то одягніть під спідницю колготки в сіточку або з яким-небудь орнаментом.