Кому необхідне знеболювання при пологах?

В основному при народженні малюка породілля відчуває сильний біль. Деякі переносять його нормально, а інші згодні на все, тільки б його не відчувати.

3370349078ccebc475c1865ba8458fbb_800x600Під час пологів матка швидко скорочується, через що відбувається розтягування шийки, дитина повільно, виходить назовні. При цьому можуть виникати розриви тканин. Деякі з жінок так сильно відчувають біль, що в них порушується серцева діяльність. Крім цього, больові відчуття, які тривають довгий час, можуть призвести до гіпоксії плода.

Кожна жінка повинна самостійно вирішити, чи користуватися їй послугами знеболювання. Існують сучасні методи анестезії, які вважаються безпечними, роблячи народження дитини комфортнішим.

Як відомо, завжди потрібна індивідуальна консультація з фахівцем. Однак багато фахівців є противниками знеболювання. Це обґрунтовується тим, що є незначний ризик виникнення побічних ефектів. Ще ліки можуть пригальмувати родову діяльність. В цьому випадку повинен враховуватися больовий поріг матері, підвищення тиску або почастішання пульсу говорять про розумність застосування анестезії.

Величезною допомогою буде служити для медичного персоналу готовність вагітної до народження малюка. Якщо жінка готується до пологів, то це позитивно позначається на процесі народження дитини.

Способи зменшення болю:

• Психологічно налаштована жінка буде менш схильна до больових процесів під час пологів, а так само переймів. Отримати моральну підготовку можна у спеціальних школах для вагітних або з навчальної літератури. На всі питання можуть відповісти і в поліклініці.

• Все більшу популярність набуває розродження у воді. Тепла ванна допомагає розслабити тіло мами, і покращує кровопостачання дитини. Значно зменшується біль, коли розкривається шийка матки. Однак необхідно не забувати і про всі можливі ризики.

• Рефлексотерапія застосовується поки не в багатьох клініках. Голковколювання допомагає зняти біль під час переймів і позитивно впливає на родовий процес.

• Знеболення за допомогою лікарських препаратів застосовується вже з давніх часів. Головний недолік полягає в можливості негативного впливу на плід. У дитини може сповільнитися дихання.

• Наймолодшим способом є, епідуральна анестезія вона забезпечує, гарне знеболення. Мінусом є те, що жінка не може, як, слід тужитися.

При виборі знеболювання керуйтеся своєю безпекою та дитини.