Компресорний небулайзер для дітей

У період стрімкого розвитку технологій, ринок медичних приладів також не стоїть на місці. З’являються все нові і нові винаходи, в яких був застосований і вдосконалений знайомий всім підхід до лікування.
Одним з таких інноваційних удосконалень є компресорний небулайзер.
Небулайзер (інгалятор) — пристрій для проведення інгаляцій.
Інгаляційна терапія (лікування небулайзером) набуває популярності серед всіх верств населення, а особливо серед дітей. Завдяки небулайзеру і його доступності для використання в домашніх умовах, у багатьох людей з’явилася можливість лікувати досить серйозні захворювання, впливаючи безпосередньо на хворий орган. Небулайзер, який діє місцево на необхідну область органів дихання, дозволяє уникнути побічних ефектів від прийому лікарських препаратів перорально.

 
Небулайзер (який ви можете придбати на сторінці http://med-line.com.ua/ingalyator/nebulayzery-dlya-detey/) діє за принципом розпилення рідких ліків в лікувальний аерозоль, який потім вдихає хворий. Ліки в дрібнодисперсному стані швидко потрапляють в потрібну область бронхів або легенів, і виробляють там лікувальний ефект.

 
Які захворювання можна лікувати компресорним інгалятором?
За допомогою небулайзера (інгалятора) можна лікувати такі захворювання як бронхіти (гострий і хронічний), пневмонії, обструктивні захворювання легенів, астму, алергії. Ефективний інгалятор в лікуванні захворювань горла і носа: фарингіт, ларингіт, гострий або хронічний риніт.

 
Особливе місце лікування небулайзером займає в педіатрії. Наприклад, компресорний небулайзер для дітей — ефективний засіб лікування простудних захворювань, грипу, ГРЗ, ГРВІ у дітей, при якому лікувальний ефект досягає максимуму, а побічний вплив ліків на незміцнілий дитячий організм мінімально.

 
Компресорний небулайзер для дітей дозволяє самостійно впоратися навіть з таким серйозним ускладненням як бронхоспазм у дітей, коли зазвичай батьки негайно викликають швидку допомогу.

 
Чому мова йде саме про компресорний небулайзер?
Тому що, цей тип небулайзера є найбільш універсальним. Принцип його дії — розбиття рідкого ліки в аерозоль за допомогою потоку повітря, що генерується компресором. Цей принцип сприятливий для широкого спектра ліків, тому в такому небулайзере можна використовувати будь-які ліки: антибіотики, муколітики, гормони. Тоді як, наприклад, ультразвукові небулайзери мають ряд обмежень по спектру лікарських препаратів, придатних для використання в ньому.

 
Пам’ятайте, що самолікування за допомогою небулайзера неприпустимо, так як тільки лікар може правильно підібрати препарат і його дозування для вас, і особливо для вашої дитини.