Компресійний трикотаж при варикозі

Перш ніж боротися з проблемою її потрібно знати в обличчя. Що таке варикозне розширення вен? Варикозне розширення це — павутиння синіх вен на нижніх кінцівках, важкість і набряки на ногах, а також печіння, свербіж і болі. Як з цим боротися? Існує багато способів боротьби з варикозом. Але варто пам’ятати, що попередити проблему легше, ніж її потім лікувати. Тому кожна жінка повинна пам’ятати про профілактику цього непростого захворювання. Компресійний трикотаж при варикозі, саме те, що потрібно для профілактики захворювання.

varikoz-trikotazhКожна третя жінка стикається з цією проблемою, але мало хто замислюється, що багато факторів в нашому житті сприяють розвитку цієї хвороби. Наприклад, носіння високих каблуків, сидяча робота, надмірні навантаження під час заняття спортом і багато іншого. Що дає компресійний трикотаж при варикозі? Суть лікування варикозу за допомогою такої білизни полягає в конструктивній дії на поверхневі вени ніг, що сприяє зупинці прогресування захворювання і погіршення трофічних процесів в шкірі. Тільки не варто спокушатися, компресійний трикотаж при варикозі не виліковує від хвороби, він просто припиняє її подальший розвиток. Компресійний трикотаж показаний на будь-якій стадії розвитку. Як на початковій стадії, так і в разі сильно виражених трофічних змін.

До речі, якісний компрессионный трикотаж купить можна на сайті orto-line.com.ua за доступними цінами.

Існує кілька класів компресійної білизни:

-1 клас компресії (18-21 мм рт. ст.);

-2 клас компресії (23-32 мм рт. ст.);

-3 клас компресії (34-46 мм рт. ст.);

-4 клас компресії (більше 49 мм рт. ст.).

Компресійний трикотаж при варикозі може бути у вигляді панчіх, колготок, носків та гольфів.

Ефект від компресійного трикотажу полягає в наступному:

При стисненні поверхні перфорантних вен, збільшується обсяг кровотоку в глибинних венах, таким чином, знижується венозна ємність ніг.

А також збільшується швидкість лімфатока, що сприяє виведенню надлишків рідини.

При компресії підвищується внутрішньотканинний тиск, що сприяє збільшенню резорбції позаклітинної рідини, за рахунок цього зменшуються набряки.

Але існують і протипоказання в носінні компресійної білизни:

— при гострій інфекції м’яких тканин;

— при трофічних виразках;

— при декомпресійній хворобі;

— при флебіті;

— при важких формах діабетичної полінейропатії і ангіопатії;

— при хронічних облітеруючих захворюваннях артерій нижніх кінцівок.

Не допускайте ускладнення цього підступного захворювання, ставитеся до свого здоров’я серйозно.