Комплекти вбрання з чорною курткою

Практично кожна жінка має у своєму гардеробі чорну куртку. Насправді, цей предмет одягу має величезний потенціал.

black-blonde-body-clothing-Favim.com-3506917Сучасні жінки цінують зручність і свободу. Стиль, який відіграє важливу роль, пов’язаний з джинсами або легінсами і футболкою. Здавалося б, куртка в даному випадку не підходить. Тим не менш, таке дивовижне поєднання може принести дуже цікавий ефект. Повсякденна сорочка і штани створюють враження вільного стилю, але в поєднанні з чорною спортивною курткою відразу набувають серйозність. Такі наряди будуть актуальними кожен день – на роботі, на зустрічах з друзями або в школі. Це проста, але дуже ефективна комбінація.

Класична чорна куртка добре контрастує з спідницею-олівцем і білою сорочкою. Це вбрання дуже добре підходить, наприклад, для робочого дня або під час важливої наради. Спідниця підкреслює талію і візуально подовжує силует, а куртка підкреслює плечі. Однак щоб оживити наряд, підберіть цікаві доповнення, наприклад, взуття відмітного кольору.

Коли подія вимагає трохи більше елегантності, ви повинні подумати про костюм. Немає необхідності купувати спеціальні комплекти, але не варто віддавати перевагу тільки класичному стилю. Чорні, довгі куртки ідеально виглядають із звуженими штанами, які візуально подовжують силует. Наряд видається надзвичайно складним, але ефект посилять стильні аксесуари: високі підбори, ювелірні прикраси і стильні годинники.

Це ще один приклад, як чорна куртка з великими кнопками або гудзиками буде добре пристосована до стилю моряка. Це вбрання пов’язане із святами, але ідеально підходить для кожного дня. Виберіть підходящу футболку з смужками і білі штани. Ідеальне взуття – зручні кросівки, але їх можна замінити більш елегантними туфлями.

У той час як куртка може бути вигідно об’єднана з дуже важким і тонким елементом одягу, на подив цей предмет гардероба добре працює в поєднанні з дівчачими сукнями та спідницями. У поєднанні зі світлими відтінками, чорна куртка дійсно виглядає цікаво, забезпечуючи при цьому додатковий захист від холоду. Це вбрання підходить на кожен день або для більш формального приводу. Воістину, чорна куртка є одним із класичних елементів гардеробу жінки.