Комфортна кухня: як організувати простір?

Кімната, де ми не можемо дозволити собі непрактичні рішення, це кухня. Під час готування все повинно бути під рукою. Погано організоване зберігання — початок хаосу. Що ми можемо зробити, щоб приготування їжі було задоволенням, а не початком безладу?

kak-organizovat-prostranstvo-na-kuhne3Справжньою окрасою кухні, зокрема, для сервірування столу може стати столове срібло. Однак такі столові прилади необхідно правильно зберігати і доглядати за ними.

Замість того, щоб кожен раз ховати столові прилади, кухонне начиння, різні упаковки і відкривачки в ящик і шафи, можна зручно і практично зберігати їх на видному місці. В даний час виробники мають широкий асортимент вставок для столових приладів і приладдя, блоків для ножів і спецій і навіть функціональні ручки для фольги і плівки. Висувні полички є альтернативою пластикових і металевих контейнерів. Ці полички зазвичай зроблені з натуральних матеріалів з приємним для очей дизайном, вони функціонально розподіляють кухонне приладдя, дозволяючи зберігати гармонію в інтер’єрі. Зрештою, коли ми створюємо кухню своєї мрії, не варто йти на компроміси у виборі деталей.

Крім цього, вас можуть зацікавити кухні від виробника Київ, які ви можете замовити за привабливими цінами.

Організацію простору на кухні варто починати з робочої поверхні, яка має бути ідеально розташованою поруч з плитою і раковиною. Це головний центр ваги на кухні, так як на стільниці, як правило, ми готуємо їжу. Подумайте про те, що ви використовуєте найбільш часто, і завдяки цьому сплануйте системні шафи, вішалки та кронштейни для найважливіших речей. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє створювати практичний дизайн інтер’єру.

Не варто недооцінювати потенційний простір для можливого зберігання, якими є стіни та інші плоскі поверхні. Вони рідко використовується, але можуть стати ідеальним способом, щоб заощадити час і зменшити зайнятість на кухні до мінімуму. Дуже часто люди використовують спеції під час готування. Не ховайте їх кожен раз до шафи, а зберігайте на металевій підставці в магнітних контейнерах Із зручними і практичними ярликами. Велика знахідка — спеціальна вішалка на стіні. Практичні стрижні дозволяють розмістит кухонне начиння, яке найчастіше використовується, таке як ложки, чашки і навіть горщики зі свіжою зеленню. Таким чином, ви не будете кожен раз діставати із шафи необхідну річ і заощадите масу дорогоцінного часу.

На кухні не можуть бути переоцінені функціональні ящики з ергономічними системами. Тумби повинні, в першу чергу, бути зручними у використанні. Шафи з тонкими бічними стінками — це елегантні меблі з більш високою місткістю. Відповідно, профільовані направляючі дозволяють збільшити навантаження до 40 кілограмів. Такі параметри оцінять люди, яким потрібно зберігати багато тарілок та інших предметів посуду.