Кольрові олівці як засіб для яскравого написання картин

Раніше малюванням кольоровими олівцями займалися лише діти. Але сьогодні кольорові олівці знаходяться на одному з перших місць серед інструментів, якими користуються художники при створенні картин.

Виробники роблять усе від них залежне, щоб відповідати вимогам художників. Таким чином на ринку зараз є безліч графічних матеріалів, які різні за своїми видами та вартістю. Тому у вас не виникне ніяких проблем з придбанням кольорових олівців для використання у професійному малюванні.

Взагалі у складі професійного набору олівців є графічні елементи трьох видів. До них відносяться кольорові, акварельні та чорнографітні олівці. Між собою ці інструменти відрізняються лише за твердістю грифеля. Прийнято такий параметр позначати буквами:

    • Т – твердий;
    • 2Н — дуже твердий;
    • М- м’який;
    • F — середній за твердістю;
    • ТМ– твердо-м’який.

Якщо олівці належать до перших двох категорій твердості, то краще їх використовувати для професійної роботи. В свою чергу твердо-м’які олівці підходять для тих художників, які тільки починають свій творчий шлях у цьому мистецтві. Крім цього, кольорові олівці відрізняються між собою за формою корпусу. Дуже популярним є шестикутний, трикутний вид, а також круглий корпус. Кількість ребер впливає на зручність тримання інструменту під час малювання.

Краще не витрачати свої кошти на придбання дешевих і неякісних наборів кольорових олівців. Використання таких олівців залишає нечіткий контур. Треба дуже багато зусиль витратити, щоб лінії вийшли чіткими. Якщо олівці невисокої якості, то це може призвести до того, що грифель буде ламатися під час заточування. При користуванні неякісними олівцями можна забути про задоволення від самого процесу.

Кольорові художні олівці для малювання високої якості під час нанесення на папір будуть давати насичені відтінки. В процесі використання економні і не ламаються, тому що в таких олівцях виробник використовує якісні стрижні, які мають високий рівень вмісту пігментів. Саме від цього параметру залежить яскравість і кількість кольорів у художній роботі. Такими олівцями краще всього користуватися під час виконання роботи в різних техніках.

Які ж краще вибрати олівці кольорові? Для початку можна зупинити свій вибір на таких наборах, як Derwent, Renoir, Bruynzeel. У наборах від цих виробників представлені олівці у 24 кольорах. Професійні художники свій вибір віддають наборам від 48 до 72 розкішних відтінків.

Якщо вам треба придбати кольорові художні олівці, то треба завітати до онлайн-магазину Аrtizo. Тут можна ознайомитися з широким асортиментом кольорових олівців високої якості. Щоб зробити свій вибір, треба відкрити каталог, обрати той варіант набору кольорових олівців, який прийшовся до вподоби, і оформити замовлення з доставлення. Якщо ви ще не придбали набір кольорових олівців, то переходьте за посиланням https://artizo.com.ua/ua/catalog/tsvetnye-karandashi-kolorovi-olivtsi/ і робіть правильний вибір.