Кольоротерапія і вплив кольору на людину. Частина 2

Кожний колір впливає на людину по-різному, відповідно кожному кольору можна дати свою характеристику:

image_40_Червоний – активний, збуджуючий, енергійний. Червоний колір активізує всі функції організму, підвищує кров’яний тиск, робить частішим дихання, викликає позитивні емоції. При впливі червоного кольору відбувається різкий підйом працездатності. Це колір сміливості, рішучості, заповзятливості, колір бійця можна сказати. Але при тривалому впливі червоного може виникнути нервозність, втома, тривожність, занепокоєння.

Тому з ним треба бути обережними. Червоний чудово підійде для лікування депресій і пригніченого стану, виручить, якщо потрібно різко підбадьоритися, може допомогти в спорті (підвищує рівень адреналіну в крові).

Зелений заспокоює нервову систему. Він знімає напруження, зменшує головний біль і кров’яний тиск, нормалізує дихання. Це, напевно, самий природний колір, колір життя. Всі ж відчувають себе добре і розслаблено на природі, в оточенні зелені. Зелений колір може хоч і небагато, але зате може збільшити працездатність. Вплив зеленого кольору рекомендується тим людям, які відчувають мігрені, страждають безсонням, відчувають сильне нервове напруження.

Зелений трохи уповільнює реакцію, тобто сприяє заспокоєнню, але в той же час цей колір в разі тривалого впливу не зашкодить вам. Більш темні відтінки зеленого (наприклад, синьо-зелений) рекомендуються людям, які прагнуть контролювати свої дії і бажання, хочуть бути більш впевненими і наполегливими.